Wpis z mikrobloga

Ale mnie denerwują polaczki które wyjechały do UK/Niemiec, dostali trochę euro czy tam funtów, i już się maja za bóg wie kogo. Nagle wszystko zaczyna im w Polsce przeszkadzać, od powietrza po „smutne” miny Polaków. Najlepsze jest to, ze oni myślą iż Ci Anglicy czy tam Niemcy was akceptują bo staracie się być bardziej tutejsi niż lokalsi, a prawda jest taka ze taki Anglik to bardziej szanuje pakoli czy indusow niż was polaczki. Zreszta już sam fakt, iż musieliście wyjechać z kraju bo nie potrafiliście się tutaj utrzymać pokazuje, jaki poziom sobą reprezentujecie.
#emigracja #takaprawda #polakibiedakicebulaki #uk #niemcy
  • 103
@YellowPinker: Nie no dobra nie miałem racji, przecież Polacy to kochana nacja na wyspach, 90% z nich to inżynierowie oraz osoby z wyższym wykształceniem, a Polaków w brytyjskich więzieniach nie ma, bo wszyscy kończą właśnie najbardziej prestiżowe studia w UK i są zajęci zarządzaniem na czołowych stanowiskach w brytyjskich firmach.
Nie no dobra nie miałem racji,


@Smakoshh: Przyjajmniej tyle dobrego że zrozumiałeś.
Nie mam kontaktu z ludźmi w więzieniach, jeżdżę trochę po kraju ale nigdy żadnego więzienia nawet nie widziałem. Co do studiów to masz rację, większość dzieci imigrantów mojego rocznika właśnie je zaczęła albo zaraz kończy - nie wiem co masz na myśli prestiżowe - ale na pewno takie gdzie w CV na polskim rynku są warte krocie - a
@YellowPinker: Chyba masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem (bo z logicznym myśleniem to na pewno) radzę sobie lepiej niż patologia w UK i to mieszkając i zarabiając w Polsce, wiec daruj sobie marny trollu. Rozmawiałem z Brytyjczykami na temat Polaków w UK, byłem kilka razy turystycznie w UK (co drugie słowo to „#!$%@?” na ulicy) czytałem statystyki na temat Polaków osadzonych w więzieniach w UK, wiec nie trudno wyrobić sobie