Wpis z mikrobloga

Ehhh #!$%@?. Byłem w niedzielę z pewną dziewczyna na spotkaniu. Pisaliśmy na tinder 3 dni. Na spotkaniu było super, 3h w knajpie, potem coś poszliśmy zjeść i na koniec poszliśmy na chwilę do niej, ale mieszka z 3 wspólokatorkami, więc do niczego nie doszło, a nawet nic nie chciałem forsować więcej na 1 spotkaniu. W knajpie gadaliśmy o wszystkim, od pierdół do polityki. Ogólnie było świetnie. Wróciłem o 2 w nocy do domu, już nic nie pisałem, bo byłem zmęczony i ona też. Na koniec daliśmy sobie tylko całusa.

Ehh, a wczoraj napisałem tj. W poniedziałek to już nawet nie odczytywała albo odpowiadała krótko. Chciałem zapytać się o drugie spotkanie po świętach, ale chyba dam sobie spokój. #!$%@?łem gdzieś mirki? Ja lvl 20 ona 19. Na prawdę było spoko i nie wiem co o tym myśleć. No, a jak pisałem w poniedziałek to też nie byłem nie wiadomo jak nachalny. Dodam, że wczoraj usunęła mnie jeszcze z par na tinder, ale i tak pisaliśmy głównie na fb i póki co jeszcze mnie nie zablokowała.
#tinder #logikarozowychpaskow
  • 127
@Tytyka: Jeśli napiszesz, to już koniec.

Ciesz się, że było fajnie z nią i resztę miej gdzieś. Nie chcę się spotykać, rozmawiać? - Znajdź sobie inną. Mało tego jest?

Jeśli napiszesz, to będzie wiedziała, że Ci zależy = nie masz lepszej opcji.
Jeśli nie będziesz pisał nic, wtedy pomyśli, że możesz sobie pozwolić na to, aby mieć w dupie takie, jak ona = prawdopodobnie masz lepsze w swoim otoczeniu = warto