Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, coś się, coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Internet z Orange to jest jakaś porażka. Ja myślę, że to polskie #!$%@? głupie społeczeństwo, te #!$%@? banda imbecyli, która ogląda tych k*rwów Rafinixów to jest jakieś k*rwa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy, jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zangozangażowanie społeczne jak moje, gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to #!$%@? 7 czy 8 tysięcy widzów to was powinno się j*bać k*rwa. Tak się powinno was j*bać, jak tylko was może #!$%@?ć Rafonix. Isamu was tak nie wyruchał jak wyrucha was Rafonix k*rwa. Aż wasz kukle #!$%@? będą swędziały. Z bólu. To jest dramat k*rwa, to jest dramat że w tym antyludzkim państwie, w tym państwie w którym Youtube nie był w stanie powiedzieć za co mnie zbanował, że Daniela Zwierzyńskiego zbeszczeszczono, że ten człowiek ma 118 wyroków uniewinniających, że te sądowe k*rwy, powtarzam sądowe k*rwy, sądowe k*rwy tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach uniewinniały, że to nie jest czymś wartym tego by tego człowieka oglądać. Będzie was Rafonix ruchał w dupe. Będzie was Rafinix k*rwa dymał tak jak was Isamu nie dymał. Ta k*rwa, ten mały Adam, j*bany śmieć. Zniszczy was. Gurale, Medusy, Mahonki, TVN będą wam k*rwa odbierały smak życia wy k*rwa idioci. Youtube'owi polscy idioci. Ja mam to w piździe #!$%@?, bo mnie stać na wszystko. Będę żył k*rwa tak. #!$%@? jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony. Na sprawy prywatne. I będę się z was k*rwa polskie frajery śmiał, żeście takie głupie są. Tacy k*rwa debile, którzy to k*rewstwo wybrali. Nie na Margaret, nie na Daniela tylko na jakieś k*rwy Mniszki w dupe j*bane k*rwa. Na Księciuniów p*#!$%@?ńców głosowali. To właśnie jest ta k*rwa polska, przez taka k*rwę polskę, przez was k*rwa ch*je nic się w tym Youtubie nie zmieni, bo jesteście ch*j warci i trzeba was j*bać, r*chać i na was zarabiać bo jesteście bandą narodowych k*rwów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście oglądali mnie, którzyście wspomagali mnie - dziękuję! Bo to garstka polaków, garstka polaków. Dzisiaj to jest 37 tysięcy subskrybcji, może 38. BMW wyłącz ten telefon bo ci go wyłączę na amen. Tak, tak. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie ch*je że jesteście prymitywami. Że k*rwa wasze p*erdolone SMSy i przelewy to jest wasz majestat, wasza godność. BitCoiny i karta z debetem. To wy k*rwa polacy. Ch*j z wami. Nie warto było k*rwa, nie warto było zrobić nic. Coby. Się. A szkoda k*rwa gadać. Szkoda strzępić ryja, naprawdę. Niech was.. Słuchajcie. Ci którzyście głupie k*rwy oglądali Rafonixa, niech was szlag trafi. Ch*j warci jesteście, antypolakami jesteście. Dobranoc.
#danielmagical #patostreamy #rafonix
  • 2