Wpis z mikrobloga

Mam opcję rzucić pracę i pracować w swoim zawodzie w urzędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Robota od 7-15, 5 dni w tygodniu. Na początku staż 3 miesiące za 1000zł ale później mogę zostać (szansa jest 95 % xD ) . Nie wiem do konca ile zarabia informatyk w urzędzie i nie wiem czy pchnąć się do przodu. Z jednej strony lubię swoją pracę ale z drugiej = Praca co 2 dzień po 13 godzin dziennie z patologią, strasznymi #!$%@?, cyganami i wypłata 1700-1800, ryzyko straty pieniędzy ( lombard ). Co myślicie o tym ? pchać się w to ? Nie chce też być #!$%@? bo teraz w pracy mamy ciężko ( nieogarnięty pracownik ) i różnie jest.

#pracbaza #kiciochpyta #trudnedecyje
  • 12
urzędnik państwowy to obecnie najlepsza robota. No i podwyżki masz gwarantowane..

@parowkigotowane: powiem tyle - XDD

wypłata 1700-1800

@gadatos: w urzędzie jako informatyk dostaniesz jakieś 3000-3500 zł. brutto; przy UoP wychodzi 2100-2500 na rękę. Ale nie licz, że ta praca da Ci rozwój - raczej będzie stagnacja i zablokowanie sobie możliwości pracy w części firm (znam dużo firm, które nie chcą zatrudniać ludzi z przeszłością w budżetówce).

Poszukaj lepiej prywatnej
@beee: nie myślę nad aż takim rozwojem w tej branży XD 2100 netto to było by dla mnie skok w jakości życia. Mieszkam na zadupiu. O jedno stanowisko informatyka bije się 100 osób xDD a praca na podhalu w tym zawodzie zdarza się bardzo rzadko
@nietopies: @janznetu: @parowkigotowane: Wy #!$%@? macie jakiekolwiek ambicje? 3 miesiące za 1000 zł, potem pewnie minimalną dostanie (w 90% budżetówki od 10 lat żadnych premii ani nagród na oczy nie widzieli), niczego się nie nauczy tylko będzie tusze w drukarkach wymieniał...;
@gadatos: imo nie warto, ani nie zarobisz ani się niczego nie nauczysz;
@beee: przypuszczam, że na taką kasę nie ma co liczyć, pewnie jest po technikum