Wpis z mikrobloga

@whiteglove: mój pierwszy komentarz

Buntro: a potem płacz że te nowe pociągi podniosły ceny biletów, ziom jeździsz tanią komunikacją, ciesz się, ja w uk często za bilet na lotnisko płacę więcej niż za bilet lotniczy z luton do polski xD
  • Odpowiedz
nie stać.


@stan-tookie-1: G---o a nie nie stać. Milion spółek każda ze swoim zarządem, który zżera hajs. A te bezczelne s--------y jeszcze specjalnie dają mniej wagonów na święta itp, żeby w raportach pokazywać, że potrzebują hajs na "dodatkowe" wagony. Te polskie podkoleje powinny zostać w------e w kosmos, a prywaciarz to by zrobił taki porządek, jaki te z-----e koleje nie potrafią zrobić od nasu lat, ale dopóki państwo ma monopol to
  • Odpowiedz
@Buntro najlepiej jak teraz zima, spod tyłka grzeje, a z sufitu podczas jazdy leci zimne powietrze, okna zaparowane, co przetrze człowiek to pięć sekund nie minie to znowu mgła i trzeba sobie stacje liczyć bo ni huja nie wiadomo gdzie się jest xD
  • Odpowiedz
@Buntro Jechałem takim z Gdyni do Olsztyna, 5 godzin w ciepłe letnie popołudnie. Przez lasy i małe miejscowości. Jechał tak powoli że można było usiąść na schodach przy otwartych drzwiach. Pewnie w zimie do roboty to bym się już tak nie cieszył ale mimo to, uważam że te polskie składy mają swój urok. W UK mam same klimatyzowane i ciche wagony i szału to nie robi.
  • Odpowiedz
A ja bardzo chwale sobie te pociągi. Są wygodne jak kanapy i dobrze grzeją w zimę ( ͡° ʖ̯ ͡°). Wole te niż te plastikowe
  • Odpowiedz
@Buntro: Jeździłem takimi za czasów studenckich. Minus tych wagonów to zerojedynkowy system grzania. Trzeba się były pilnować żeby czasem nieopatrznie nie oprzeć butów na tym grzejniku, bo miał 200 stopni xd. Co do wygody to na pewno na wyższym poziomie niż część "nowoczesnych" szynobusów. Najgorsze ścierwo to te z plastikowymi siedzeniami, to powinni byli zutylizować już 20 lat temu.
  • Odpowiedz
Państwa nie stac na to żeby wszystkie pociagi mialy nie wiem, max 15 lat?


@Buntro: Państwo wybrało 500 zł co miesiąc. Państwo jeżdżą passatem i podludzi z ciapongów nawet im nie żal.
  • Odpowiedz