Wpis z mikrobloga

@Buntro: a ja lubię te stare pociągi bardziej niż nówki. Turkot kół, hałasy, telepanie, bujanie i otwierane okna to wspomnienia z mojego dzieciństwa. Nowe, wyelegantowane i wygodne pociągi nie dają mi takiej frajdy, jak te starocie ( ͡º ͜ʖ͡º).
@Buntro: Dziś takim jechałem od różowego xD
na codzień jeździ właśnie taka nówka nieśmigana, ale czasem podstawią takie rupiecie. było generalnie ciepło i lajt, ale motyw grzania na 540stopnie i to punktowo na mój bark...mega :D
@Buntro: a co ty mylisz ze z podatków wystarczy pieniędzy żeby podwyższyć pensje w służbie zdrowia, rozbudować armie, wyremontować miasta i jeszcze nowe pociągi kupić? Jak jesteś taki mądry to popieraj podwyżkę podatków bo przy aktualnych wpływach nie starcza na takie rzeczy środków.
@Buntro: Prawdę mówiąc już wolę te, niż te z przedziałami po 8 osób, gdzie jak siądziesz między dwoma ulańcami to pozostaje Ci tylko skurczyć się w sobie umrzeć
@c_loud a no, to to prawda, ale tu tez siedzisz na przeciwko. Najlepsze sa takie z siedzeniami jak w autobusie (te ktore maja przy tym miekkie siedzenia i miejsce na nogi)
Gówno a nie nie stać. Milion spółek każda ze swoim zarządem, który zżera hajs.


@BQP: Rozumiem, że dysponujesz w miarę konkretnymi danymi jakie koszty generują zarządy owego "miliona" spółek i ile EZT można za to kupić?