Wpis z mikrobloga

K---a tylko niech nikt mi się nie waży pojechać na święta do mamusi z plastikowymi pojemnikami z kurczakiem i ryżem. Matka cały dzień n--------a w kuchni a tu przyjeżdża wielki kafar co mówi, że nie spróbuje serniczka bo on trzyma formę i będzie żarł styropian z sosem 0kcal.

Chociażbyście mieli kolejny dzień n---------ć martwe ciągi aby zrzucić te makowce, serniki, ryby i barszcze, to macie się zajadać aby matce przykro nie było i jeszcze pochwalić, że pyszne a nie k---a, że gluten czy inny biały cukier.

I nic nie gadać o siłowni tylko ładnie się ubrać i siedzieć cicho. Nikogo nie interesuje twój nowy trening pod siłę i hipertofię i każdy też wie, że kreatyna 5g dziennie.

W ten dzień nie róbcie też przykrości matce i jak mówi, że białko to chemia i sterydy, to nie kłócicie się tylko przytakujecie i mówicie, że nie bierzecie tego świństwa.

#mikrokoksy #silownia #dieta
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ethics Przecież można tylko troszkę zjeść wszystkiego. Byle popróbować wszystkiego żeby nie było przykrości, te kilka kęsów nie zrobi im takiej różnicy
  • Odpowiedz
@ethics: Szanuję. Jestem na diecie, sporo już zrzuciłem, to nadal nie koniec, ale nie robię innym inby, że dieta, że nic nie tykam, bo w święta, czy jak jestem w gościach, to normalnie się zachowuję, zjem serniczek, ciastko, czy nawet cukierka zjem, a dopiero w domu po prostu nie tykam słodkich potraw, właśnie ze względu na dietę.
  • Odpowiedz
A ja podejdę do tego ze zdrowym rozsądkiem. Zjem jak człowiek, a nie jak świnia :)) więc też większych wyrzutów sumienia nie będzie. Wigilia u wege/healthy food siostry. Będzie więc pożywnie i zdrowo ;)
  • Odpowiedz
  • 3
@ethics miałem rozmowę o to z matula powiedziałem że to są dla mnie wyjątkowe dni i będę jadł co chce i ile chce. Mama się ucieszyła już tydzień temu zaczęła robić listę co będzie na stole. Uwielbia jak jem co ugotuje. Ale byłem grubasem więc musiałem przejść na dietę i wziąć się za siebie. Nie zrobilbym tego mojej mamusi ;) już nie mogę się doczekać ;)
  • Odpowiedz