Wpis z mikrobloga

jaram się strasznie klimatem polskiej motoryzacji, jak tylko odbiję się finansowo to na bank kupię sobie jakiegoś poldona czy coś podobnego dla samego faktu posiadania ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem więc na kilku grupkach fanów wątpliwej jakości produktów FSO.

nic nie wpienia mnie tak jak FSOwi wyjadacze pedanci idealiści, tacy co wiecie, wprowadziliby osobne pozwolenia na zakup poloneza BO ZA DUŻO AMATORÓW PCHA SIE DO ZABAWY

pokazujesz swojego nowo kupionego poldka, powiedzmy akwarium, 3/4 komentarzy:
- uuuuuuu kolego, cos mi się tu nie zgadza z rocznikiem
- te klamki montowane były tylko na rynek wschodnio-łotewski, oraz w serii 15 egzemplarzy na podlasie,
- kierunkowskazy niezgodne z oryginałem, takie szły tylko w nieparzyste dni parzystych miesięcy,
- ooooooo kolego widzę sprzączka pasa rarytasik, montowana tylko w soboty u pana Henia na zmianie, ile za nią chcesz

dajesz numer silnika czy tam nadwozia do rozszyfrowania

- szacuneczek, wersja eksportowa na finlandie, podgrzewana stacyjka, brakuje Ci do orginału wycieraczek reflektorów, akurat mam takie za jedyne 1900 zł, miałem wystawiac na giełde klasyków za 5 razy tyle

SŁABO

dlatego jak kupię sobie poloneza to nie pokażę go w internecie tylko po prostu będę sobie nim jeździć w ciepłe.. lub zaśnieżone dni.
#motoryzacja #heheszki #fso #polskamotoryzacja #przemysleniazdupy
  • 4