Wpis z mikrobloga

Jeżeli ominęła cię nastoletnia miłość, to nic się nie stało!

Nastoletnią miłość przeżywa obecnie też 70 letni ojciec mojej przyjaciółki. Od kilku lat jest wdowcem i niedawno poznał wspaniałą o 10 lat młodszą kobietę. Są w sobie tak zakochani, że aż miło patrzeć. Jak sam do niej powiedział: Córka, ja mam znów 18 lat! I jak się na nich patrzy, to można odnieść takie wrażenie.

Aktualnie też nastoletnią miłość przeżywa mój 33 letni kumpel ze swoją o rok młodszą partnerką. Motylki w brzuchu, maślane oczy te sprawy, ale za to bez małego rozumku jak w sytuacji, gdy się ma 15-18 lat. Łatwo wtedy poza tym popaść w jakieś zaburzenia psychiczne, bo te szczenięce miłości są w gruncie rzeczy dość niebezpieczne, jak się jednej ze stron odwidzi.

Tak więc, jeżeli uważasz, że ominęła cię nastoletnia miłość i i nic ci tego nie zwróci, to jesteś w błędzie. W gruncie rzeczy nic straconego, ba może to i lepiej, bo przeżyjesz ją jako dojrzalszy i mądrzejszy człowiek.

#oswiadczenie #psychologia #milosc #zwiazki #tfwnogf #tfwnobf #foreveralone #smutnazaba #pepe #pogopuwazaze
pogop - Jeżeli ominęła cię nastoletnia miłość, to nic się nie stało!

Nastoletnią m...

źródło: comment_iZKFQrR7IJzgaYwAo6epxvBFl70HbhoT.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@pogop: nastoletnia miłość jest przereklamowana. Szczeniackie zachowania, krzywe akcje, dużo negatywnych emocji, nastolatkowie nie panują nad emocjami, nie są stabilni emocjonalnie, generalnie słabe w gruncie rzeczy to jest.
  • Odpowiedz
@pogop: ale w nastoletniej miłości nie chodzi o poznanie nie wiadomo ile młodszej panny tylko o ten haj który towarzyszy nastoletnim miłostkom, jakieś pierwsze wina i całowanie, odkrywanie swoich ciał które przechodzą nagłe zmiany, totalny luz, bez kredytów i ogonów z innych związków, wolność od odpowiedzialności jakiejkolwiek innej niż zadanie z pszyrki, po prostu całe dnie wypełnione serotoniną naturalnie wytwarzaną. Nie wiem co by trzeba było robić w dorosłym życiu żeby
  • Odpowiedz
Te nastoletnie miłości w większości przereklamowane,ale jednak w niektórych pozostawiają głębokie ślady. Nawet chciałabym mieć kogoś ,kto takowej nie przeżył, przynajmniej brak jakiś sentymentów/smetów
  • Odpowiedz