Wpis z mikrobloga

@Amelcio: Pytam czysto teroretycznie, jestem na binane już teraz właśnie. Chodzi mi o „rozmnażanie” ioty i granie krótkoterminowo a na biance nie mam pewności że inna krypto na którą wymienię iotę też nie straci i będę jeszcze w plecy. Chyba, że jest jakaś stabilna cryptowaluta na którą mogę wymienić iotę na 5-10 dni z małym ryzykiem straty ?. A jakbym przelał na binance btc to mogę ?
@Hassan Nie rozumiem Twojego dziwacznego toku rozumowania. Co #!$%@? za roznica czy trzymasz btc na binance czy na bitinex. Cena iota i cena btc jest praktycznie identyczna na obu gieldach. Co wiecej zanim BTC przelejesz moga minac godziny i dodatkowo stracisz na prowizji i na zmianie ceny. Co za roznica gdzie trzymasz swoje btc. Czy na binance czy na bitfinex. Kurde no glupszego zapytania jak dotad nie slyszalem. Ewentualne zarabianie na roznicach
@Amelcio: Ech… ty mnie chyba nie rozumiesz kumplu… BTC to tylko przykład, ok powiedz mi w takim razie jaka waluta jest mocno stabilna aby móc wymieniać na nią iotę gdy będą spadki aby móc po jakimś czasie odkupić ją taniej. Na Bitfinexie zamieniałbym Iotę na dolary czekał kilka dni aż jej kurs spadnie i odkupował taniej a na binance nie mam na co jej wymienić bo dla przykłady iota będzie szła
@HaSSaN: Ale co za roznica czy robisz to na bitfinex czy na binance. Jeden #!$%@?. Jak eth spada na binance to i na bitfinex spada. i dotyczy to kazdej krypto. jeden #!$%@? czy zmienisz to na binance czy na bitfinex.
@Amelcio: Ok zobaczyłem co to jest to USDT i na binance jest to Theater USDT – czyli taki wirtualny dolar bo ma kurs zawsze 1:1 z dolarem ok. Ale jak wymienić tam np IOTĘ na to USDT ? Gdzie to się robi ?
@HaSSaN: nie korzystam z tej giełdy ale jak widzę to właśnie nie widzę takiej pary. Możesz wymienić za pośrednictwem btc lub innej krypto która ma parę z USDT. Co prawda zapłacisz podwójną prowizję za wymianę ale to i tak wyjdzie taniej niż przesłanie na inną giełdę.
@HaSSaN: poprostu zamien sobie w takim razie np IOTA na btc i od razu btc na USDT i po problemie. Nadal uwazam ze bez sensu jest Twoj plan przelewania na bitfinex. by zrobic to samo.