Wpis z mikrobloga

@beagl: używasz tagów patologicznych streamów plus masz gównomangę w tle i na avatarze. Ty lepiej się nie rozmnażaj, bo durny jesteś wklejając takie teksty.
Wyproszę dzieci, bo będą dorosłe i same muszą się nauczyć życia a ja chcę mieć spokój. Poza tym co ci do tego podludziu co moje dzieci będą robiły za 16 lat jak dorosną?
Jesteś najgorszym combo sortem na tym portalu. Idź do swoich pato streamów i baw
@Monolog2: Dziekuję, już doskonale wiem. Od 8 lat przeglądam wykop i zawsze ich olewałem, ale teraz przekonałem się o ich skrajności. Dodałem na czarno, ale nie lubię jak ktoś mi jakieś bzdury opowiada niezgodne z rzeczywistością i oderwane z kontekstu. Pewnie zwykły piwniczak siedzący z rodzicami, bez kobiety, bez perspektyw, bez doświadczenia i podbudowuje się w internecie.
@Dariel: No chodziło mi o powiązanie wszystkich tych cech, a nie jedną poszczególną :) Poza tym masz wpisy w normalnych tagach ;)
@MinnieMouse0 alimenty? komu? Dorosłym dzieciom? Zaznaczam, że to był żart i chodziło mi o to, że zasugeruję im dobrowolne wyjście z wygodnego #!$%@?łka, by poznali życie, a nie utrzymywać ich. Jak będą chcieli na studia to niech dorabiają, ja mogę im dawać co miesiąc kasę taką, jakby wydawać miałbym