Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Różowa tutaj, 24 lvl. Pisze z AMW bo się wstydzę trochę.
Tak się stało, ze nigdy nie miałam chłopaka (uprzedzę pytania i od razu powiem ze nie mam nadwagi i nie jestem pasztecikiem). Doskwiera mi mocno ta samotność - chciałabym mieć swojego niebieskiego i się w niego wtulić i czuć się kochaną.
Trudno jest kogoś poznać ‚na zywo’ więc pomyślałam o #tinder . Z jednej strony się wacham bo nie wiem czy można znaleść tam kogoś do #zwiazki
No i również nie ukrywam ze wstydzę się tego ze jeszcze nie miałam nigdy drugiej połówki. Nie mam żadnego doświadczenia :C
Co robić? Jakieś poważne rady?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Różowa tutaj, 24 lvl. Pisze z AMW b...

źródło: comment_3QsqrcIXpRU5IniEFB2QLZb34NmJYLoI.jpg

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GHJ: To jest bardzo ciekawe, że jak chłopak napisze, że nie ma dziewczyny i co robić, żeby mieć to większość komentarzy nakazuje mu obruchanie się wkoło czy złapanie skilla na dz!wkach, żeby potem nie było wstydu przy normalnej, a tu - gdy pyta dziewczyna i jest to bardziej uzasadnione bo u faceta tego tak nie widać - jest juz to rada potępiana i to przez tych samych, którzy tam ta sama
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bo koleś żeby "obruchać się wkoło" musi się ogarnąć, popracować nad charyzmą, formą fizyczną, więc po takim "obruchaniu" będzie ciekawszym, bardziej atrakcyjnym człowiekiem.

Z drugiej strony kobieta żeby mieć s--s musi tylko rozłożyć nogi - nawet jak sobie zrobi maraton kutasów, to na koniec będzie dokładnie w tym samym miejscu (oprócz ubytku psychicznego xD)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Najgorsze nastawienie to takie w ktorych stawiamy sie nizej z jakiegos powodu. Oczywiscie ze z wielu powodow jestesmy gorsi ale nie dajmy tego po sobie poznac. Jesli co prawda zada nam sie to pytanie to nie klamiemy tylko odpowiadamy szczerze, normalna osoba zrozumie. Mozesz powiedziec ze przybierasz wtedy Gombrowiczowa gebe ale przeciez wszyscy je zakladamy, wazne by jednak pewnosci siebie nie zmieniac w arogancje i udawac kogos kim nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tinder/badoo, zacznij się spotykać z kolesiami, rachunek 50/50, rozmawiaj z nimi, wyczaj czy facet Ci mentalnie odpowiada, czy się podoba, w miarę poznawania poczujesz chemię, przytulicie się, spodoba Ci się jego zapach, dotyk, na kanapie przy filmie chwycicie się za ręce, popatrzycie w oczy, pocałujecie i będzie to szło do przodu :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania rany. Nie czytaj tych wykopowych idiotyzmow o tym że jak jesteś sama w tym wieku to znaczy że jesteś skrzywiona.. 3/4 użytkowników tutaj jedyna relacje jaka mieli z kobieta- mieli z mamą.
Duża część reszty to mizogini i osoby z pokrzywiony spojrzeniem na kobiety.
Naprawdę.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie szukaj raczej na tinderze, bo tam większość historii kończy się szybko (choć są rzecz jasna wyjątki jak ze wszystkim). jak nie masz obycia z mężczyznami nie decyduj się na pójście na całość zbyt wcześnie - 3/4 kobiet którym zdarzyło się mi wyżalać mają jakieś historie typu "ale byłam naiwna/czemu ja tego nie widziałam", a przede wszystkim to nie patrz na to co się dzieje dookoła, życie to nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tinder jest okay. Możesz wyjść, pogadać, pośmiać się i przede wszystkim poznać nowe osoby. Dodaj kilka normalnych zdjęć, daj opis czym się interesujesz, po ludzku napisz coś o sobie. Na Tinderze jest sporo odjechanych akcji, ale ludzie przeważnie sami je przyciągają. Nie lękaj się gadać, nie ma lepszego filtru :) zdjęcia to tylko migawki z czyjegoś życia.
  • Odpowiedz