Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Różowa tutaj, 24 lvl. Pisze z AMW bo się wstydzę trochę.
Tak się stało, ze nigdy nie miałam chłopaka (uprzedzę pytania i od razu powiem ze nie mam nadwagi i nie jestem pasztecikiem). Doskwiera mi mocno ta samotność - chciałabym mieć swojego niebieskiego i się w niego wtulić i czuć się kochaną.
Trudno jest kogoś poznać ‚na zywo’ więc pomyślałam o #tinder . Z jednej strony się wacham bo nie wiem czy można znaleść tam kogoś do #zwiazki
No i również nie ukrywam ze wstydzę się tego ze jeszcze nie miałam nigdy drugiej połówki. Nie mam żadnego doświadczenia :C
Co robić? Jakieś poważne rady?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Różowa tutaj, 24 lvl. Pisze z AMW b...

źródło: comment_3QsqrcIXpRU5IniEFB2QLZb34NmJYLoI.jpg

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie przejmuj się, każda przegrywka może znaleźć swojego przegrywa i być z nim szczęśliwą. Tylko nie nastawiaj się, że znajdziesz od razu miłość życia, jest duża szansa, że z pierwszą osobą się nie zgrasz, z drugą też. A jak się nie uda - samotność też nie jest taka zła. Powodzenia (òóˇ)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Rzeczywiście zapomniałem o siłowni z tego co ja doświadczyłem to tam jest taki klimat ze nikt nikomu nawet nie powie cześć czy nie zagada. Tylko patrzy z daleka i ewentualnie komentuje z kolegami. A jak się do kogoś uśmiechniesz czy powiesz parę słów to różowe zdziwione bo nigdy nikt tak nie robi :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wg mnie Tinder to super apka. Pomysł sobie że kilka normików też ma tam konto i nie ma czasu chodzić na imprezy żeby kogoś poznać. Nie musisz akceptować każdej pary, chyba po opisie można stwierdzić kto jest normalny a kto nie. Wg mnie najłatwiejsza droga żeby wybrać kogoś kto Ci odpowiada. Nie ma co się zamykać.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przede wszystkim nie czuj się gorsza, bo to w sumie fajna rzecz. Tylko nigdy nie rób takiego głupstwa, że z powodu jakiegoś tam kompleksu rzucisz się na pierwszego, lepszego, bo na pewno będziesz żałować.
A to kwestia czasu, w końcu poznasz swojego. O wtedy sama ze sobą się będziesz lepiej czuć jak nie będziesz mieć żadnych dziwnych historii na koncie. Na pewno facet to doceni.
A poznać możesz chociaż przez
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: takich dziewczyn jak Ty jest sporo. Nie, nie jesteś #!$%@?. Nie słuchaj wykopowych geniuszy bo z tego nic dobrego nie wyjdzie. Rób swoje, zajmij się sobą i nie szukaj na siłę. Nie ma nic gorszego niż laska od której na kilometr wieje desperacją.
  • Odpowiedz
GHJ: Braki w doświadczeniu powinnaś zacząć już nadrabiać. Nie musisz od razu wchodzić w związek to wręcz nie wskazane, ale umawiaj się na niezobowiazujace seksy czy mizianka, żeby wyrobić sobie jakiś skill. Chyba nie chcesz być kłodą dla swojego przyszłego faceta, prawda? Tinder i te inne ujda no i za darmo, ale nie łatwo tam o stricte dobry towar płci meskiej. Łatwiej I lepiej poćwiczyć z profesionalista, więc szczerze Ci radzę
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @AnonimoweMirkoWyznania: > Braki w doświadczeniu powinnaś zacząć już nadrabiać. Nie musisz od razu wchodzić w związek to wręcz nie wskazane, ale umawiaj się na niezobowiazujace seksy czy mizianka, żeby wyrobić sobie jakiś skill. Chyba nie chcesz być kłodą dla swojego przyszłego faceta, prawda? Tinder i te inne ujda no i za darmo, ale nie łatwo tam o stricte dobry towar płci meskiej. Łatwiej I lepiej poćwiczyć z profesionalista, więc
  • Odpowiedz