Wpis z mikrobloga

@Vivadis ciekaw jestem czy poprawili profilowanie fotela na odcinku lędźwiowym, bo w mojej dwuletniej corolli to jest dramat.
Swoją drogą do bólu nudne auto, ale ja nie patrzę na samochód jak na przemieszczacz z pktu A do pktu B, więc mam trochę spaczony pogląd :)
@Vivadis: w salonie powiedzieli mi, żeby do takiej sytuacji nie dopuszczać ;) jak jest rezerwa to szukać stacji. Na autocentrum zrobili podobny test z aurisem w hybrydzie
@l0h-s jeszcze nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) fakt, wcześniej miałem 2 wersje corolli i plecy #!$%@?.
Trochę lat już mam i oczywiście także miałem okres że szukałem w samochodach "czegoś wiecej", ale to już minęło i został czysty pragmatyzm.
W sumie to moje 9 czy 10 auto, miałem i małego polo z litrowym silnikiem i amerykańskiego potwora z 3.5 litrowym i ciągle to były tylko środki transportu
@kipowrot: wyglad po #!$%@?, ale silnik 1,6 bena wyzylowany na maxa (kilkanascie lat go produkuja wprowadzajac ulepszenia) i wekszosc podzespolow jest nie do #!$%@?. Zawieszenie i karoseria jedynie odstaje. W tym przedziale cenowym nie ma lepszego nowego samochodu
@su1ik może i nie ma, ale 1.6 sprawia wrażenie, jakby w ogóle nie przyspieszal. Owszem cicho i spokojnie, ale muł. Zero wrażeń, a Toyota reklamuje jako napędzany emocjami xD emocje jak na grzybach. XD