Wpis z mikrobloga

@su1ik może nie emocji, ale czegoś, czegokolwiek. Paradoksalnie gorszymi autami z tej polki jeździ się lepiej, choćby Astra, która ma jeszcze gorszy środek xD
Nie pieniądze, nie auto.
Paradoksalnie gorszymi autami jeździ się lepiej, choćby Astra, która ma jeszcze gorszy środek xD


@kipowrot: kupiłem Astrę i właśnie jak dla mnie to ona ma lepszy środek niż Auris xD Szanuję Aurisa ale jak zobaczyłem jego środek w salonie to od razu zrezygnowałem z tego modelu
Co ludzi kieruje na zakup auta w salonie?
Przykładowo za 45k Cebulionow znajomy kupił Fiata Tipo z 1.4 bieda edytion+Klima.
Ja za tyle samo kupiłem Mercedesa w211 3.0 w niemalże full opcji.
Mój jest po roku wart ~40, jego ok. 30. Jaki jest sens?
@Sloiko-student_1: oczywiście w takich pieniądzach idzie wyciągnąć coś mocniejszego, komfortowego itd. ale fakt bycia tym pierwszym, posiadania wiedzy co kiedy i jak było robione itd.
po za tym co z tego, że pancerna skrzynia czy zajebisty silnik jak wszystko inne się też starzeje i pojawiają się od czasu do czasu usterki, sparciałe przewody itd.
@Sloiko-student_1: tylko Ty wlozysz w naprawy X siana (zakladajac ze beda robione zgodnie ze sztuka, a nie u C&G), on w to tipo przez dwa lata wleje olej i filtry. ja po 3 latach i 60kkm w focusie dopiero mialem pierwsza rzecz niebedaca olejem i filtrami - tuleje wahacza (było #!$%@? z przyczepami po krajowych wertepach)... tak to tylko lane w bak i but.
W focusie nie będzie airmatica, 230PS czy innych udogodnień.


@Sloiko-student_1: Airmatica owszem - nie ma. 230PS? ok, w kombi mam tylko ~205, a nie jest problemem znaleźć mocniejszego focusa ;). jakie to inne udogodnienia?..