Wpis z mikrobloga

Siemanko mireczki
Pamiętacie mój wpis
https://www.wykop.pl/wpis/28139823/miroslawki-warto-sie-przyjrzec-kryptowalucie-nxt-2/
Pisałem o tym jak nxt był za 0,09 usd
Dziś jest 12.12 i jest po 0,638 usd.
Kto posłuchał ten trochę zyskał.
Pisałem wtedy o airdropie na nxt, Krypto raport nagrał o tym filmik dopiero teraz, co mnie ucieszyło - większe zainteresowanie.

Dodatkowo trójkąt bardzo ładny się tworzy. Spekuluję, że dziś w nocy, albo poleci bardzo w góre, albo nieznacznie spadnie. Wszystko zależy jak się dalej kurs potoczy. Ale cała otoczka airdropa wskazuje na kurs w okolicach 0,8 - 0,9 usd za jednostkę.

Nikomu NIE KAŻĘ w to wchodzić, ale ja jestem. Jutro przelewam z giełdy na portfel, aby na pewno dostać airdrop.

#kryptowaluty #nxt #bitcoin #ignis #airdrop #kryptoraport #tothemoon
Tracker31 - Siemanko mireczki
Pamiętacie mój wpis 
https://www.wykop.pl/wpis/281398...

źródło: comment_eQGIthlcQvgNW5nbjrkPuJ2kNRLrWk1O.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Tracker31: Z czystej ciekawości, ile takie shity mają głębokości? Tj. za ile USD/BTC można kupić, żeby samemu nie wywołać pompy na sobie? Pytam bo jestem ciekawy czy da się na tym zarobić na czysto jakąś dobrą kwotę typu $10k+.
  • Odpowiedz
@luksio2: zaczynałem z poloniexem i już się na tyle przyzwyczaiłem, że zostałem. Co prawda ma kilka, a nawet dużo wad, ale dla mnie jest przejrzysta. Na minus na pewno mały volumen nxt w porównaniu do bittrexa, ale jest para nxt/usd, gdzie na bittrex tylko nxt/btc
  • Odpowiedz
@Tracker31: a muszę weryfikować konto żeby tam wpłacać lub wypłacać? Chcę kupić na coinroom BTC, wysłać je na jakąś giełdę i za BTC kupić nxt ale bez wysyłania skanów dowodu. W ogóle opłaci się w to wchodzić za jakieś 2 do 3 tys zł?
  • Odpowiedz
@luksio2: dziennie do $2k można wypłacać bez weryfikacji. Nie wiem czy są jakieś nowe warunki dla nowozakładających konta, bo ja zakładałem w maju, ale ja mam bez weryfikacji i moge wpłacać wypłacać normalnie z tym, że tak jak pisałem dziennie 2k$ lub równowartość w krypto
  • Odpowiedz
@Tracker31: dzięki za info a orientujesz się czy są jakieś problemy na tej giełdzie bo słyszałem że wpłaty i wypłaty nie są księgowane nie tyczy się to akurat tylko tej giełdy ale różnych
  • Odpowiedz
@Tracker31: a jak długo planujesz trzymać nxt? Jak to przeleje na ich portfel to gdzie dostanę tego airdropa tez na ten portfel. To jest na tej samej zasadzie że trzymanie neo na portfelu neon generuje gas?
  • Odpowiedz
Właśnie się zarejestrowałem i trzeba przejść weryfikacje. Jest jakaś giełda gdzie można kupować i wypłacać bez weryfikacji?
  • Odpowiedz
  • 0
@luksio2: zależy. Prawdopodobnie do 28 grudnia albo do 1 stycznia. Z tego co zrozumiałem należy przelać NXT na oficjalny portfel na utworzony wcześniej portfel, trzymać tam w momencie hard forku i potem logujesz się do nowego portfela ARDOR tymi danymi do portfela z NXT i tam już masz ignis
  • Odpowiedz