Wpis z mikrobloga

Dlaczego nie każdy może świętować urodziny Allegro (,) Ktoś to rozumie? Allegro z okazji 18 urodzin ogłosiło konkurs w którym można wygrać 18 samochodów i ileś tam voucherów na zakupy, ale w regulaminie zapisali, że wykluczone są osoby prowadzące działalność gospodarczą. Nie ma znaczenia, że z Allegro korzystasz prywatnie i kupujesz coś dla siebie, jeśli jesteś "przedsiębiorcą" jesteś wykluczony. Co to za dyskryminacja ze względu na sposób osiągania dochodu? Równie dobrze mogliby rudym zabronić. O co im chodzi, ktoś wie? Na wykopie jest tyle osób, że może trafi się i autor regulaminu i wyjaśni? Takiemu Allegro mówimy stanowcze NIE. Nie pozdrawiam Allegro #allegro #oszukujo #gorzkiezale #podatki P.S. Komentarze typu: "co się pieklisz i tak nie wygrasz" można pominąć, wiem, że nie wygram bo prowadzę działalność. P.S. 2. Domyślam się, że chodzi im o wątpliwości przy rozliczeniu podatku od wygranej, ale jeśli wykluczenie ok 3 mln osób uznali za jedyne rozwiązanie to gratuluję ich doradcom.
  • 5
kodeks cywilny. Konkurs to nic innego jak przyrzeczenie publiczne, aczkolwiek mam poważne wątpliwości co do tego ich ograniczenia. Nie wiem czy tak w regulaminie można sobie wszystko dowolnie ukształtować. Tak jak napisałem, równie dobrze mogliby rudych nie dopuścić, taka sama logika.