Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy

29 lat, 186 cm wzrostu, 110 kg. Ostatnie lata to głównie pizza, chipsy, słodycze i schabowy. Od paru dni zmieniłem dietę: kurczak, warzywa, nabiał, ryby, zero cukru i codziennie godzina siłowni?Macie dla mnie jakieś rady. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Prawy_Kacper BMI to gowno nie wskaźnik, ja przy 75 kg, wzrost 172 do tego ektomorfik wyglądam w bluzie czy kurtce jak chłopaczek, a wg. BMI mam nadwagę, więc masówa minimum do 90 :D
  • Odpowiedz
@Prawy_Kacper więc genetyka jest po twojej stronie, schodzisz do takiej wagi, żeby coś tam mięśnia brzucha było widać, a później typowo kulturystyczna masówka, tylko nie zapomnij sobie wcześniej przeczytać pasty o byciu największym na siłowni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Prawy_Kacper chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zwierz!!! kto nie ma masy jest nikim!!! chudzi moga isc na ryby!!! najwazniejsza jest wielkosc!!! jak jestes wielki rzadzisz!!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sra po rajtach i kazdy chce byc taki dzik jak ty!!! MASA TO PODSTAWA!!! JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!! WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT!!! TO JEST WLASNIE SENS KOKSOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!!
  • Odpowiedz
Macie dla mnie jakieś rady.

@Prawy_Kacper: siłka jest dla cieniasów!!! Prawidze facety, bioro łopaty i odśnieżają drogi ze śniegu cały dzień, a jak nie ma śniegu, to robią rowy na poboczach, do których potem będą upychać śnieg ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@simperium: i powiem, ci że taki miałem plan. Nienawidzę siłowni. Mówię sobie, c--j kupię sobie narty do biegania i będę biegał - k---a nie ma śniegu. No to ok, kupię sobie taką wielką rolniczą oponę i będę przerzucał po łące w tę i na zad - sąsiedzi wezmą mnie za debila. itd. Dodatkowo wyszło mi że czas mam tylko bardzo rano a zima jest ciemno więc musiałbym kupić latarkę czołową
  • Odpowiedz
@Sosna_veb: szanuję, schabowy jest tak dobry, że chyba nie warto. Co zyskasz? Będziesz się sobie bardziej podobał? Myslisz, że dziewczyny to docenią? Może tak, może nie, a schabowy jest zajebisty - NIZMIENNIE. Takie podejście miałem ostatnie dwa lata. Akceptowałem siebie i lubiłem jeść. Teraz chcę sprawdzić czy dam radę. Tylko tyle i aż tyle.
  • Odpowiedz
@Prawy_Kacper: to wszystko wyjaśnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Tak swoją drogą, na tefałenach jest taki program 36.6C i kiedyś zaproszony lekarz powiedział, że jest taka technika, która pozwala pozbyć się wielu chorób cywilizacyjnych i pozwala całkiem sprawnie schudnąć, a nazywa się emżet.
- emżet? - zapytała prowadząca
- mniej żreć - odpowiedział lekarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Że tego ci życzę,
  • Odpowiedz
@Prawy_Kacper: odstawienie alkoholu (raz w miesiącu grubsza impreza mi nie zaszkodziła), częste picie małych ilości wody (mam nawyk picia kilku łyków co niecałe 10 min), racjonalne porcje zdrowego jedzonka w odpowiednich odstępach (smażone i tak mi szkodziło, więc przerzuciłem się na gotowane/pieczone kurczaki, wołowiny itp; co ok 3h coś sobie wszamam) - to mój przepis na leniwy sukces. Pracuję przed kompem, czasami gdzieś wyjadę w góry, latem trochę na rowerze
  • Odpowiedz
@Prawy_Kacper: Szkoda, bo sam chciałem w końcu pójść na siłkę ale nie wiem co tam robić. A płacić za to, żeby sprzątać hantelki po ludziach to jednak nie dla mnie.( ͡° ʖ̯ ͡°)


Polecam aplikacje Stronglifts, dolozysz tylko ćwiczenie na bic i tric ewentualnie brzuch i masz plan gotowy.
  • Odpowiedz
ja bym 1000 razy chętnie chodził na halę pograć w piłkę nożną czy siatkówkę ale nie wiem jak to zorganizować.

@Prawy_Kacper: Jesteś z większego miasta? Poszukaj na fb grup w stylu "Piłka nożna / siatkówka w..." - często tam szukają osób do gry.
  • Odpowiedz