Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy

29 lat, 186 cm wzrostu, 110 kg. Ostatnie lata to głównie pizza, chipsy, słodycze i schabowy. Od paru dni zmieniłem dietę: kurczak, warzywa, nabiał, ryby, zero cukru i codziennie godzina siłowni?Macie dla mnie jakieś rady. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 91
  • Odpowiedz
@Thexil: przykro mi ale mam rozum i godność człowieka. No i nie chcę być człowiekiem memem. Moim zdaniem jak na 110 kg. tragedii nie ma bo mam szerokie ramiona, 108 w pasie i 112 w kacie. Brzuch wymknął się spod kontroli i dlatego działam.
  • Odpowiedz
@Prawy_Kacper: chodzi o to, ze przy wadze 110kg zeby chudnac musisz jesc kolo 3300kcal zapewne, a przy tym sila tez spokojnie Ci urosnie. W dwa miesiace spokojnie zrzucisz parnascie kilo przy czym rowniez zrobisz calkiem spoko forme na talerzach.
  • Odpowiedz
@Prawy_Kacper:Też się wziąłem za siebie ostatnio (podobne parametry: 31 lat, 186 cm wzrostu, 130 kg ( zszedłem ze 141 kg od września) ). Z własnego doświadczenia widzę, że dieta, dieta i jeszcze raz dieta. Ćwiczenia są dobrym dodatkiem, ale bez diety daleko nie zajedziesz. Z ćwiczeniami też nie przesadzaj. Zrób sobie dzień-dwa przerwy w tygodniu, żeby ciało się trochę zregenerowało. Co do siłki, może spróbuj jakichś zajęć grupowych. Ja też nie
  • Odpowiedz