Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy

29 lat, 186 cm wzrostu, 110 kg. Ostatnie lata to głównie pizza, chipsy, słodycze i schabowy. Od paru dni zmieniłem dietę: kurczak, warzywa, nabiał, ryby, zero cukru i codziennie godzina siłowni?Macie dla mnie jakieś rady. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fypifapu: ja rano generalnie nie mam ochoty jeść. Nie wiem jak jest prawidłowo ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jem po treningu.
@alejandra15: 2000 wyszło mi wczoraj ale średnia pewnie 2500 wyjdzie najmniej. A że mogę jeść trochę więcej to mi pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Prawy_Kacper: cukier nie jest niezdrowy to raz. a dwa watpie, ze wyeliminowales go calkowicie. poza tym jak bedziesz za duzo w--------l kurczakow i ryzow to i tak nie schudniesz. Podstawa to liczenie kcal, a na kebaba czy inna pizze tez sie powinno miejsce znalezc. wedlug mnie wskoczyles zbyt na glebowa wode i szybko moze ci sie to znudzic. grunt ze zaczales, powodzonka
  • Odpowiedz
@ChoNoTu: oczywiście że nie wyeliminowałem całkowicie. To skrót myślowy w którym mieszczą się wszelkie słodycze, słodkie jogurty, słodkie napoje. Ryżu nie jem wcale. Kurczaki chętnie zastąpiłbym smażonym schabowym raz na jakiś czas aby nie dostać p-------a.
  • Odpowiedz