Wpis z mikrobloga

Dbasz regularnie o samochód, myjesz, odkurzasz, ani jednej rysy, auto z 2010 i przebieg raptem 60k, samochód wygląda jak nowy z salonu.

Spada trochę śniegu i jakiś pajac wjeżdża w tył na światłach, bo się zagapil.

Mirki, trzymajcie mnie, bo mam zawał.

Cudownie się zaczyna ten tydzień

#dziendobry #lodz #zalesie
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZasilaczKomputerowy: weź zainwestuj w mózg a nie gitary xD Zamiast pocieszyć człowieka to #!$%@? jakieś kocopoły. Znając życie nigdy nie siedziałeś w czymś co ma więcej niż 90 koni pod maską, a samochodem jeździsz tylko na działkę 5 kilometrów pod miasto.
Są samochody które dostarczają mnóstwo frajdy i o nie się dba, jeżeli się nie chce żeby przestały dostarczać tą adrenalinę. W przeciwnym wypadku kupujesz gitary i się na nie
  • Odpowiedz
@michau6211: Jak taki jesteś ciekawy to mój samochód ma 130 koni mechanicznych. Moja praca znajduje się w innym mieście i często dojeżdżam 130 km rano i 130 km wieczorem. Jak chcesz mieć "hobby" które zagraża twojemu życiu i zdrowiu to ja tylko życzę powodzenia, żebym potem nie musiał z moich podatków cię utrzymywać jak będziesz wegetować i podwyżki OC.

  • Odpowiedz
@Fichtner: sam jesteś frajerem skoro uważasz że lepiej przywiązywać się do ludzi niż do przedmiotów, takie auto ma większe szanse na to że będzie niezawodne niż jakikolwiek inny człowiek.
@Pooodi: Rozumiem Cie bez gadania, mam podobnie chociaż pewnie masz więcej wspólnego z moim teściem, on jeszcze miesiąc po stłuczce wspominał ten nieszczęsny moment.
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: Gratuluję i winszuję osiągnięć. Każdy ma swoje hobby, jedno bardziej niebezpieczne od drugiego, adekwatne do zainteresowań i tego na co może sobie pozwolić.
Mnie drażni natomiast podejście takich zacietrzewionych ludzi, którzy myślą że jak ktoś wyznaje inne podejście do życia, to już robi to źle i trzeba koniecznie mu to wygarnąć.
Ciekawe czy tak samo byś zareagował, gdybym przyszedł i zniszczył Ci coś z twojej kolekcji i potem zaproponował
  • Odpowiedz
często to słyszę "po co dbać" a później albo mają całe auto #!$%@? w środku że aż na wymioty bierze


@zerathul: Rzygasz na widok zabłoconego samochodu? Niezły delikatniś z Ciebie.
  • Odpowiedz
@Pooodi: OC sprawcy zafunduje Ci nowy zderzak. W dodatku naprawa w ASO i bez gadania. A na czas naprawy auto zastępcze. Masz prawo żądać przywrócenia samochodu do stanu sprzed akcji.
W razie gdyby ubezpieczyciel rzucał kłody od nogi - wal na wykop :)
  • Odpowiedz
Boli mnie po prostu dupa :/


@Pooodi: To zrób obdukcję i za to też skasuj odszkodowanie z ubezpieczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Znam ten ból... pierwsza rysa na zadbanym i ulubionym samochodzie boli najbardziej chociaż to tylko przedmiot...
  • Odpowiedz