Wpis z mikrobloga

Dbasz regularnie o samochód, myjesz, odkurzasz, ani jednej rysy, auto z 2010 i przebieg raptem 60k, samochód wygląda jak nowy z salonu.

Spada trochę śniegu i jakiś pajac wjeżdża w tył na światłach, bo się zagapil.

Mirki, trzymajcie mnie, bo mam zawał.

Cudownie się zaczyna ten tydzień

#dziendobry #lodz #zalesie
  • 157
  • Odpowiedz
Moje oczko w głowie rozbite, artyści blacharze do świąt mają się wyrobić. Wycena ubezpieczyciela trochę z dupy, raczej dopłacę.

Zszargane nerwy, brak auta które potrzebuje do pracy, w ogóle wszystko do dupy...


@s0k0l_pl: Ale dałeś się wydymać przez ubezpieczyciela
  • Odpowiedz
@s0k0l_pl: A co cie interesuje wycena? Oddajesz to do ASO i masz naprawe na oryginałach bezgotówkowo. A samochód zastępczy bierzesz sobie z OC sprawcy 5 minut po tym jak twój odholowali
  • Odpowiedz
@Pooodi: po pierwszej kolizji/wypadku to przechodzi, też tak miałem. O #!$%@? #!$%@?łem sobie auto, co teraz co teraz

nic, naprawiłem z AC i tyle. I o ile w środku dbam jak mogę żeby było czyste, to na zewnątrz mam praktycznie #!$%@? jak sie pojawi jakaś rysa itp. Tym bardziej że to stare autko. Tak płakać to można przy nowym z salonu gdzie stracisz z automatu z 30% wartości
  • Odpowiedz
@Smule niestety z autami starszymi jest trudno...
Najchętniej wpieprzyli by Ci z marszu 1500zł przez telefon.
U mnie były 3 wyceny, wypłata wyszła w końcu spoko, niestety okazał się nagły problem z częściami, 200-300zł doplace.
Auto zastępcze wykorzystałem na maxa, opozniałem nawet podesłanie nr konta.
Będę i tak jeszcze walczył rachunkami za zrobienie.
  • Odpowiedz
Oszczedzasz i dbasz, żeby drożej sprzedać na giełdzie klasyków? ( ͡ ͜ʖ ͡) no weź, to tylko samochod, w dodatku stary..


@Inboxie: No chodzby po to, zeby sprzedac za lepszą cene. Nie kazdy zarabia 15k
  • Odpowiedz
No i co z tego, stłuczki się zdarzają każdemu. Czy choćby przycierki lakieru na parkingu. Nic na to nie poradzisz i nie ma co się tym denerwować.

Dobrze ze tylko lekko ci puknal w tył, mógł to być rozpędzony tir z kierowcą który zasnął. I wtedy byś nie wrzucił żali na Mirko bo zostały by z Ciebie parujace flaki.
  • Odpowiedz
@Pooodi: Dlatego kupujesz starą Omegę albo Lanosa, montujesz LPG i masz na niego #!$%@?. Jeździsz prawie za darmo, a jak się rozwali to wpychasz do rowu i kupujesz następnego zloma za 3k

BTW: z tylnym napędem można fajne bączki pod lidlem kręcić bez strachu, że coś jebnie
  • Odpowiedz