Wpis z mikrobloga

Dbasz regularnie o samochód, myjesz, odkurzasz, ani jednej rysy, auto z 2010 i przebieg raptem 60k, samochód wygląda jak nowy z salonu.

Spada trochę śniegu i jakiś pajac wjeżdża w tył na światłach, bo się zagapil.

Mirki, trzymajcie mnie, bo mam zawał.

Cudownie się zaczyna ten tydzień

#dziendobry #lodz #zalesie
  • 157
  • Odpowiedz
no weź, to tylko samochod, w dodatku stary...


@Inboxie: tu są gotowi zabić za ostrzegawcze klepnięcie dłonią w dach albo kopnięcie w oponkę :) ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 13
Koleś ogólnie uber wystraszony itd. Nie było sensu wzywać policji, poszedł najpewniej tylko zderzak, ale sporo ubezpieczyciel będzie musiał zapłacić, bo re wszystkie czujniki parkowania itd.
  • Odpowiedz
  • 12
@Pooodi Wiem jak to boli... Niedawno zrobiłem generalną renowację swojego samochodu. Pół roku stał w warsztacie... Odebrałem, a kilka dni później na skrzyżowaniu Sienkiewicza i Nawrot jakiś #!$%@? wjechał mi w tył i jeszcze uciekł ()
  • Odpowiedz
@Pooodi: Tak się kończy przywiązywanie nadmiernej wagi do narzędzi. Przecież to tylko kupa złomu służąca do transportu z punktu A do B. Zapewne ilość pracy którą wkładasz w ten samochód się nie zwróci finansowo, bo jak byś nie dbał, wartość samochodu spada z ilością kilometrów i lat. Jak chcesz aby wartość wzrastała to zainteresuj się winami albo dobrymi markowymi gitarami. Na nich można zarobić.
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: ale no często to słyszę "po co dbać" a później albo mają całe auto #!$%@? w środku że aż na wymioty bierze albo połowa rzeczy nie działa.
Ja na przykład lubię mieć czysto w aucie, gdzie każda pierdoła działa jak powinna a na zewnątrz jest czyściutki i wypolerowany. Jestem wtedy szczęśliwszy bo to moja rzecz o którą bardzo dbam. A jak ktoś mi #!$%@? na parkingu drzwiami i mówi "to
  • Odpowiedz
@Pooodi: ciesz sie że Tobie i innym nic sie nie stało. Auto to auto. Ja wiem że dbałeś i w ogole, ale to tylko auto. A no i sprawdź czy tylko zderzak czy pod zderzakiem nic nie poszło. Bo zazwyczaj na pierwszy rzut oka nie widać.
  • Odpowiedz