Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #pkp #intercity #kolej #polska
2017 r., a w tym kraju jak w lesie. Relacja Kraków - Wrocław, debile z PKP intercity sprzedają dwa razy biletów niż jest miejsc w pociągu. Do toalety nie da się dotrzeć przez ludzi w korytarzu i siedzących na ziemi. Duszno bo klimatyzacja praktycznie nie działa. Ale PKP ma w dupie bo bilety sprzedane. Jak w Indiach niedługo ludzie będą jeździli na bokach pociągów. To jest #!$%@? dramat.
bones1909 - #oswiadczenie #pkp #intercity #kolej #polska 
2017 r., a w tym kraju jak ...

źródło: comment_YCEP6kB34V7pdRzSwyfZL8egi736UZqk.jpg

Pobierz
  • 160
  • Odpowiedz
@bones1909: Jechałem raz pociągiem z Warszawy do Krakowa, wcisnąłem się do wagonu i przez 10 minut stałem w ścisku bo akurat nie udało mi się usiąść. Znudziło mi się stanie, poszedłem szukać jakiegoś ostatniego wolnego miejsca... i znalazłem pusty przedział który pozostał pusty aż do samego Krakowa.
Ludziów nie zrozumisz.
  • Odpowiedz
@bones1909 problemem nie jest to, że sprzedają za dużo biletów, a zbyt mała liczba wagonów. Nie wiem co im szkodzi podłączyć często te 3 wagony więcej. A brak miejsc stojących to też nie rozwiązanie bo co z ludźmi którym to nie przeszkadza albo im się spieszy i muszą konkretnie tym pociągiem jechać ?
  • Odpowiedz
@pimbdziaula_dyfuzyjna: Jakby PolskI Bus się nie spóźniał. Czekałem kiedyś 3 godziny bez żadnej informacji o opóźnieniu. Obsługa na pytanie o nie odpowiadała: "Przecież widać, że go nie ma. Jak przyjedzie to będzie. Nic więcej nie wiem". PKP przynajmniej podaje informację szacunkowym opóźnieniu i zamiast marznąć jak debil na stanowisku można sobie pójść jakąś kawę wypić.
  • Odpowiedz
@bones1909: Pocieszę cie, że jeździłem pociągiem w tym roku w Norwegii i Anglii i według twojej klasyfikacji krajów trzeciego świata możesz je oba zaliczyć w ten niechlubny poczet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bones1909: ludzie co cię hejtują to #!$%@? debile, prawda jest taka że powinno być więcej pociągów i system powinien lepiej działać zwłaszcza że w polsce pociągi nie zastępują metra ani tramwai, jest to transport przeznaczony praktycznie w 90% do podróży na drugi koniec polski i ilość biletów powinna odpowiadać ilości miejsc siedzących by nie było tłoku [jechać na stojąco przez 3 godziny, spoko]
  • Odpowiedz
@sugas: Pendolino to pociąg premium, właśnie dlatego cena jest o wiele wyższa o zwykłego IC. Jak nie masz wykupionego miejsca to nie jedziesz, żeby właśnie nie było takich sytuacji, że na 10 godzinnej trasie nie możesz się do kibla czy warsa dopchać :P
  • Odpowiedz
@bones1909: naucz się czytać ze zrozumieniem. Napisałem, że kupując najtańszy bilet trzeba się liczyć z możliwością wystąpienia takich właśnie niedogodności. Ty jesteś z tych co krzyczą na kelnerów bo panicz płaci panicz wymaga?
  • Odpowiedz