Wpis z mikrobloga

Smutne jest to, ze mireczki naprawdę mysla, ze są idealnymi kandydatami na faceta. Ile to już tutaj było różowych, które dały szanse przegrywom, a później przeżywały piekło i żałowały. Każdy taki związek kończy się tak samo, a wszyscy ci z #przegryw #tfwnogf maja wiele wspólnych cech, w zasadzie są prawie tacy sami. Różowe opisują różne historie, z różnymi mirkami, wydaje się, ze to jedna ta sama osoba, a w rzeczywistości to rozni faceci. Tych hist z negatywnym zakończeniem, jest tak dużo, w porównaniu z tymi z happy endem, ze związek z Mirkiem to świadome skazanie sie na cierpienie, nie opłaca się, za duże ryzyko. Uczcie się na błędach innych Mirabelek i nie dajcie się wziąć na litość () #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
S.....s - Smutne jest to, ze mireczki naprawdę mysla, ze są idealnymi kandydatami na ...

źródło: comment_ZtaSSVrVjLB1BcL94WWToRzSun8ZMmoZ.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten facet miał problemy z erekcją przez to, że zajebiście się stresował,


@johny-kalesonny: potwierdzam, stres zabija mężczyzn. Pamiętam jedną moją eks, zero problemów w komfortowych sytuacjach np w domu. Pojechaliśmy pod namiot, niedaleko wiejska dyskoteka się zaczęła, w mózgu pojawiły się rozkminy "a co, jak wieśniaki znajdą rozbity namiot", efekt - dosłownie zerowa zmiana obwodu, penis jakby w lodowatej wodzie, czego by młoda nie spróbowała.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: nie, ja mówię o kobietach, które są zadbane i szczupłe. Znam faceta, któremu ciagle coś nie pasowało, jedna była za gruba, inna za szczupła, a to kolor włosów nie ten itp. Tak, to ich problem. Normalny facet podnieca się na widok zadbanej, szczupłej kobiety, nie ma tutaj z czym dyskutować. Tak się składa, ze wśród "normalnych" facetow niewiele ma problemy w lozku, a wśród przegrywow prawie 100% xD tak
  • Odpowiedz
@tomtom666: Chyba każdemu się zdarzyła taka sytuacja, szczególnie jak próbował coś pierwszy raz publicznie ;)

Tak się składa, ze wśród "normalnych" facetow niewiele ma problemy w lozku


@SaveUs: Jak to sprawdzasz, prowadzisz statystyki na tinderze? ;). Yup, faceci nie są od zaspokajania kobiet, przynajmniej w normalnych związkach, bo faceci nie są chodzącymi wibratorami. Problemy z erekcją są powszechne, wystarczy trochę stresu (patrz historia wyżej) i nie powinno się z tego robić wielkiego halo (no ale przecież nie będę Cię wychowywać). W normalnych związkach jedna, i druga strona wzajemnie się zaspokaja, ale nie stawia wymagań, że ktoś coś musi. To jest jak wymuszanie na kobiecie robienia gały,
  • Odpowiedz
@SaveUs: Ja jestem taki sam i się nie zmienie. Nie możecie mnie pokochać kiedy jestem najgorszy, to cholernie pewne, że nie zasługujecie na mnie kiedy jestem najlepszy. Tyle w temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SaveUs: skoro mirabelka staje się podejrzliwa i swoimi urojeniami psuje, jak sama nazwała, parę sympatycznych spotkań, to z kim tu jest nie halo?

@lukaszlukaszkk: jej obawy są uzasadnione. Wie z autopsji, a dodatkowo z historii innych różowych, które tutaj opisywały swoje doświadczenia


@SaveUs: Słuchaj uważnie. Spotyka się z kolesiem, jest spoko, podoba jej się wszystko a potem na podstawie INNYCH opowieści zachowań INNYCH facetów stwierdza że
  • Odpowiedz
@SaveUs: Lecisz na czarnolisto za głupie #!$%@?. #!$%@? się znasz, wróć do wrzucania ładnych panów. Jedynego faceta jakiego masz to plastikowy wibrator. Także elo, nie ma co dyskutować z kretynkami.
  • Odpowiedz
@SaveUs:

@MinnieMouse0:
@kamila-rodowicz:
Same nie wiecie czego chcecie. Stulej to taka wersja samca alfa/maczo tyle ze z krzywą mordą. Kobieta ma obrobic gale, ogarnac dom i tyle. Tego chcecie, taka wasza natura, tyle ze tak jak mowilem krzywa morda z kazdym dniem coraz bardziej was obrzydza i sztuczki manipulacyjne przy podrywie wygasaja bardzo szybko.

@Mocniejpliss: koło samca alfa to nawet nie stało xD
Żeby
  • Odpowiedz