Wpis z mikrobloga

Smutne jest to, ze mireczki naprawdę mysla, ze są idealnymi kandydatami na faceta. Ile to już tutaj było różowych, które dały szanse przegrywom, a później przeżywały piekło i żałowały. Każdy taki związek kończy się tak samo, a wszyscy ci z #przegryw #tfwnogf maja wiele wspólnych cech, w zasadzie są prawie tacy sami. Różowe opisują różne historie, z różnymi mirkami, wydaje się, ze to jedna ta sama osoba, a w rzeczywistości to rozni faceci. Tych hist z negatywnym zakończeniem, jest tak dużo, w porównaniu z tymi z happy endem, ze związek z Mirkiem to świadome skazanie sie na cierpienie, nie opłaca się, za duże ryzyko. Uczcie się na błędach innych Mirabelek i nie dajcie się wziąć na litość () #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
S.....s - Smutne jest to, ze mireczki naprawdę mysla, ze są idealnymi kandydatami na ...

źródło: comment_ZtaSSVrVjLB1BcL94WWToRzSun8ZMmoZ.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukaszlukaszkk Co mnie obchodzi dlaczego nienawidzi? I nie mówię o żadnych urojeniach, ale i swoich własnych doświadczeniach. Też mi się zdarzyło dać szansę przegrywowi bo oj oj przecież jest spoko, to nie jego wina ze jest brzydki i nie ma gustu by się ubrać jak człowiek. I to był mój wielki błąd.
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: Generalizowanie, że każdy mirek jest przegrywem to błąd.


@Bzikacz: dobra to znajdź kobiety, które zwiazaly się z Mirkiem, który nie jest przegrywem, bo ja na razie to zadna się nie zgłosiła. Za to zgłosiło się wiele różowych, które były z mirkami , uważały te relacje za toksyczna i najchętniej cofnęłyby czas
  • Odpowiedz
@SaveUs: Lecisz na czarnolisto za głupie #!$%@?. #!$%@? się znasz, wróć do wrzucania ładnych panów. Jedynego faceta jakiego masz to plastikowy wibrator. Także elo, nie ma co dyskutować z kretynkami.


@Bzikacz: tak obiecujesz, a nie dodajesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SaveUs: Te obserwacje i doświadczenia jak to nazwalas nie różnią sie niczym od facetów piszących ze wszystkie kobiety to #!$%@? i szarpidruty bo "biedakowi" nie wyszlo i jakas poszła do innego. I taką mizoginistyczną postawę przyjmują na podstawie jednego związku lub próby jego stworzenia.
  • Odpowiedz
@SaveUs: Na wykopie jest kilka tysięcy ludzi, tych nieszczęśliwych związków to może 1% jest. Wystarczy, popatrzeć na Mirków, którzy albo mają już rodziny, albo się oświadczyli, albo są w długoletnich związkach. Tych przykładów gdzie faktycznie mirasy okazały się totalnymi stulejami to może promil jest.
  • Odpowiedz
@Bzikacz: Ja pod Twoimi postami doliczyłem się może z 10 różowychpasków. Z czego, zielonki z kontem istniejącym od trzech dni się nie liczą.


@Bzikacz: Xdd nie kojarzę żadnej zielonki, która opisywała taka historie
  • Odpowiedz
@SaveUs: Nie zmienia to faktu, że to jest % od wszystkich mirabelek na tym portalu, to jest takie same generalizowanie jak pisanie o tym, że na tinderze tylko się rucha. Jakby ktoś napisał, że wszystkie mirabelki to księżniczki z wyolbrzymionym ego i kompleksem wyższości to zaraz byłoby ogromne oburzenie. Wracając. Nie wierze w 100% tym mirabelkowym historyjkom, żeby była jasność, niebieskopaskowym też w pełni nie wierze. Nie znam tych historii
  • Odpowiedz
jest brzydki i nie ma gustu by się ubrać jak człowiek. I to był mój wielki błąd.


@MinnieMouse0: jeśli jest brzydki to czemu się z nim umawiasz? Czyżby randka w ciemno jeszcze żyła? :D

nie ma gustu by się ubrać jak człowiek

Zdradź cóż za karygodne błędy popełnił. Założył zegarek na prawą rękę?
  • Odpowiedz