Wpis z mikrobloga

Smutne jest to, ze mireczki naprawdę mysla, ze są idealnymi kandydatami na faceta. Ile to już tutaj było różowych, które dały szanse przegrywom, a później przeżywały piekło i żałowały. Każdy taki związek kończy się tak samo, a wszyscy ci z #przegryw #tfwnogf maja wiele wspólnych cech, w zasadzie są prawie tacy sami. Różowe opisują różne historie, z różnymi mirkami, wydaje się, ze to jedna ta sama osoba, a w rzeczywistości to rozni faceci. Tych hist z negatywnym zakończeniem, jest tak dużo, w porównaniu z tymi z happy endem, ze związek z Mirkiem to świadome skazanie sie na cierpienie, nie opłaca się, za duże ryzyko. Uczcie się na błędach innych Mirabelek i nie dajcie się wziąć na litość () #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
S.....s - Smutne jest to, ze mireczki naprawdę mysla, ze są idealnymi kandydatami na ...

źródło: comment_ZtaSSVrVjLB1BcL94WWToRzSun8ZMmoZ.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
@SaveUs Też myślę, że o nie przypadek, że przegrywy są przegrywami. Zazwyczaj pod przykrywką jest toksyczna osoba która nienawidzić kobiet i będzie robiła swojej krzywdę, taka prawda.
  • Odpowiedz
@SaveUs: to tobie się wydaje że jesteś idealną partią, a właściwie niczym się nie wyróżniasz, przecież dobrze o tym wiesz, ale może w końcu uda ci się sobie wmówić co innego


@clockwork_orange: proszę Cię, to faceci, którzy nienawidzą kobiet, a jednak za wszelka cenę chcą jakaś mieć.
  • Odpowiedz
@SaveUs: wiesz, co jest naprawdę smutne? Że od kilku miesięcy marnujesz swój czas na pisanie zarzutek. Zastanawiam się jakim musisz być człowiekiem, żeby sprawiało Ci to przyjemność. Ciekawe kiedy przyjdzie ten moment, kiedy w końcu zdasz sobie sprawę z tego, że to zwyczajnie bez sensu :)
  • Odpowiedz
Ej ale przecież połowa z tutejszych stulejarzy zarabia 15k w miesiąc .
Można wiec spokojniej za ich kasę zabawiać się z Sebixami i wszyscy szczęśliwi :)
  • Odpowiedz
@SaveUs: W większości przypadków osoby, które pierwszy związek mają w późnym wieku jest czymś spowodowane. Chociaż mam kolegę lat 24 człowiek z bardzo dobrą duszą, dość spokojny, dobrze się uczący i ubierający, a jednak nigdy dziewczyny nie miał. Mimo że wiem, że byłby świetnym mężem. Co prawda może być z nim nieco nudno w związku ale wszystko zależy kto czego oczekuje.

A jak w większości zachowują się te mirki, które krzywdzą
  • Odpowiedz