Wpis z mikrobloga

Odpowiedź od GB:
"We have sent a request to the shipping provider to investigate your package,
we are now waiting for the feedback from them.
Please wait 3-7 business days for the result.
We apologize for any inconvenience caused."

Może coś popchną do przodu.
  • Odpowiedz
to jest węzeł chińskiej polski i tam przeładowują wszystkie paczki na Europe, więc nawet paczki polskie mogą utknąć tu na miesiąc, dopiero kiedy Poczta Polska otrzyma paczkę to wtedy pojawi się ona w ich systemie i będzie u was w 2-3 dni :)
  • Odpowiedz
Zastanawiałem się właśnie czemu mi paczki nie przychodzą...

Jedna paczka
2017-12-05 09:39 Opuszczenie 马拉舍维奇,Polska center

Druga paczka - ta się 2 razy opuściła nawet
  • Odpowiedz
No niezłe, w efekcie najdłużej paczki będą "podróżowały" po Polsce, a właściwie to pewnie gdzieś leżakują. W najlepszym przypadku i tak ponad połowę czasu podróży spędzą w w kraju docelowym (do Małaszewicz dotarły 6.12), a pewnie nie dotrą do nas 27.12. Rewelacja!
  • Odpowiedz
Widzę, że na jednej z 5 paczek - najnowszej z tych co już w PL, coś drgnęło (accepted in WER Warszawa), wygląda na to, że w Małaszewiczach mają zmodyfikowane kolejkowanie LIFO (last input first output). Czyli wrzucają na "kupę" jak leci i co jakiś czas wysyłają te co są na wierzchu, na te z początku grudnia sobie jeszcze poczekamy! BTW ta paczka ma takie statusy:

2017-12-18 20:05 Brest, Belarus Processing center, had
  • Odpowiedz
I jak tam wszyscy już dostali paczki? Czy w Małaszewiczach dalej rośnie kopiec z Chin. U mnie jedna z nowszych paczek pojawiła się w WER W-wa (jeszcze 29) i teraz tam utknęła. Pozostałe kiszą się w Małaszewiczach. Ciekawe ile to potrwa... szczęśliwie nauczony niemiłą nauczką teraz wszystko przez PayPal (poprzednio GB nie potrafił wysłać, rzekomo dostępny tablet przez miesiąc.... teraz już kolejny miesiąc w drodze Priority Line, a myślałem, że kupiłem jeszcze
  • Odpowiedz