Wpis z mikrobloga

Co inba w biedrze koło tek, jakiś typ w kolejce spytał gdzie odstawić #!$%@?ą śmietanę, nie doczekał się odpowiedzi więc postawił koło mentosów, za chwilę kasjer "NIECH PAN TAM TEGO NIE DAJE, TUTAJ PROSZĘ", ok, mógł grzeczniej xD Po chwili kasuje ich itemy i dziura tego typa uruchomiła #logikarozowychpaskow "hurr durr wolniej to kasuj, nie widzisz ze nie zdążyłam spakować (noł szit szmato, miałaś małego psa w jednej ręce a drugą chciałaś pakować xD) PANA TO CHYBA RODZICE KULTURY NIE NAUCZYLI" xD. Kasjera wryło i #!$%@?ł się do tego że ma psa, przepychanki słowne, ona go obraża, on jej wytyka ze nie umie czytać rgulaminu, nagle włączył się jej men, "Jak by nie umiała to siedziała by na pana miejscu" xD Burak lvl 9999, 2 metry wzrostu, broda, trochę hipster. Dziura pyta go kto jest kierownikiem, kasjer wstał "słucham" xD Dalej słowne przepychanki i men zaczął grozić kasjerowi ze go wyciągnie za szmaty z tej kasy xD Kasjer zamknął kasę, powiedział ze dzwoni na bagiety, ja wziąłem swoją zgrzewkę polarisa (team #polaris), batonika i poszedłem a ta cała inba z powodu #!$%@? śmietany xD
#wroclaw #heheszki i trochę #pwr
  • 37
@Seid:
@Dzonzi:
@zorq:
To ma, że jak kasjer szybko kasuje (czyli wywiązuje się ze swojej pracy) a klient nie umie się ogarnąć z pakowaniem i naszykowaniem pieniędzy to powstaje zator i następny klient ma problem. Większość sieci handlowych ma określone widełki ile itemów na minutę kasjer powinien kasować (czas wydawania reszty i czekania na połączenie z terminalem jest w to wliczane) i najlepsi mają premie czy argument do awansu
@Seid: > o wiec jak uruchomił turbo

W Kauflandzie do którego chodzę na zakupy jest taka pani kasjerka co kasuje tak szybko, że nie nadążam z pakowaniem towaru. Kilka razy próbowałem się z nią scigać ale zawsze przegrywam. Ona wie że gdy towar znajduje się na taśmie to trzeba się go szybko pozbyć żeby klient nie czekał zbyt długo. Ja jestem inny, lubię sobie spokojnie pakować towar do siatek i słuchać