Wpis z mikrobloga

Co inba w biedrze koło tek, jakiś typ w kolejce spytał gdzie odstawić #!$%@?ą śmietanę, nie doczekał się odpowiedzi więc postawił koło mentosów, za chwilę kasjer "NIECH PAN TAM TEGO NIE DAJE, TUTAJ PROSZĘ", ok, mógł grzeczniej xD Po chwili kasuje ich itemy i dziura tego typa uruchomiła #logikarozowychpaskow "hurr durr wolniej to kasuj, nie widzisz ze nie zdążyłam spakować (noł szit szmato, miałaś małego psa w jednej ręce a drugą chciałaś pakować xD) PANA TO CHYBA RODZICE KULTURY NIE NAUCZYLI" xD. Kasjera wryło i #!$%@?ł się do tego że ma psa, przepychanki słowne, ona go obraża, on jej wytyka ze nie umie czytać rgulaminu, nagle włączył się jej men, "Jak by nie umiała to siedziała by na pana miejscu" xD Burak lvl 9999, 2 metry wzrostu, broda, trochę hipster. Dziura pyta go kto jest kierownikiem, kasjer wstał "słucham" xD Dalej słowne przepychanki i men zaczął grozić kasjerowi ze go wyciągnie za szmaty z tej kasy xD Kasjer zamknął kasę, powiedział ze dzwoni na bagiety, ja wziąłem swoją zgrzewkę polarisa (team #polaris), batonika i poszedłem a ta cała inba z powodu #!$%@? śmietany xD
#wroclaw #heheszki i trochę #pwr
  • 37
  • Odpowiedz
@Seid: kiedyś na studiach miałem "przyjemność" pracy na kasie, dla miłych ludzi byłem miły a dla cwaniaków co myśleli, że można mnie gnoić byłem #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Księżniczki kupujące bułkę za 19 groszy żeby im rozmienić 100 potrafiłem gasić workiem z drobnymi, które specjalnie na takie okazje zbierałem. Ona mi 100 zł a ja jej 99 zł i 80 groszy w 10 groszówkach +
  • Odpowiedz
@Seid: A co to ma do rzeczy ile ma lat? Ja też całości nie rozumiem bez podzielenia na logiczne fragmenty, bo masz po prostu #!$%@? chaotyczny-neutralny-zły styl pisania.
  • Odpowiedz