Wpis z mikrobloga

Jeśli kogoś to interesuje to mam update sytuacji z zablokowanym prywatnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym przez jakiegoś chama. (Było w top gorących ale moderacja autyzm mocno i usunęli więc nie podam linka). Nie zawołam też mimo ze było multum chętnych bo nie mam listy.

Treść.

Przez cały dzień nie było żadnego telefonu, tak więc przyjechawszy z pracy komunikacją miejską o 20 zastałem niezmieniony widok, co oznaczało wyciągnięcie ciężkich dział i zaangażowanie bagiet. telefon na 997 wykonany o 20:39. Przyjazd o 20:51 tak więc propsy za bardzo szybką reakcję. Państwo bagiety od razu powiedzieli że nic są w stanie zrobić ale im powiedziałem że wiem, że teren prywatny, ale że potrzebuję notatkę jako podstawę późniejszego roszczenia na drodze sądowej i żeby sobie zapisali w systemie że jak WK 32301 zadzwoni że mu ukradli samochód to żeby nie stawiali całej Wawy na alarm tylko powiedzieli mu, "ośle odholowali cię".

Państwo policjanci podali numer do serwisu holownika z którym na codzień współpracują i mają jakąś umowę ramową na obsługę warszawy, ale niestety ci mnie pogonili, mówiąc ze jak go odholują to równie dobrze jakby ukradli.

Dodatkowo na podstawie numeru rejestracyjnego znaleźli typa i podali mi jego numer telefonu xD.

Tak więc drogi teraz są dwie.

- Dzwonię do typa i mówię mu: #!$%@? chamie za bramę, jak nie odbierze albo zignoruje to holownik
- Od razu holownik tylko potrzebowałbym numer do firmy która się podejmie czegoś takiego.

Tak czy siak pytanie, czy ktoś może w Warszawa bliska Wola zna namiar na pomoc drogową / holownik który podejmie się tego zadania.

#zalesie #oswiadczenie #parking #motoryzacja #wk32301 #chamstwoidrobnomieszczanstwo
dobrabajera - Jeśli kogoś to interesuje to mam update sytuacji z zablokowanym prywatn...

źródło: comment_ce971ykE20hJrUIgLC4h8jE0pyipcNfj.jpg

Pobierz
  • 362
@dobrabajera: u mojego kumpla w bloku bylo tak, ze na losowych (co ciekawe, wolnych i niesprzedanych) miejscach zaczely pojawiac sie samochody i nikt ich nie przeparkowywal. Po kilku tygodniach kiedy mieszkancy zorientowali sie, ze stoi im na parkingu z 10 gratisowych fur to zrobili dochodzenie i okazalo sie, ze ktos z ich garazu zrobil dziuple i staly tam kradzione samochody i czekaly jak sprawy ucichna. Moze na twoim miejscu stoi tez
@dobrabajera rozumiem #!$%@?, ale jechać komunikacją miejską, tylko dlatego, aby się ma kimś zemścić to akcja w stylu "zrobię babci na złość I odmrożę sobie uszy".

Miałem kiedyś sytuację, że mnie ktoś zastawił ma parkingu (parking pod uczelnią, stałem całkiem legalnie).
Reakcja policji taka, że nic nie mogą, bo teren uczelni.
Skończyło się tak, że kolega linkę holowniczą użył.
@dobrabajera: no jak zadzwonisz, on przestawi to nic się nie nauczy. Ty się cały dzień musiałeś telepać mpk a on siedział i się śmiał bo pewnie do szwagra na tydzień przyjechał i mu auto było niepotrzebne.

Może jakiś warsztat by ci rolki pożyczył to go #!$%@? do wisły xd