Wpis z mikrobloga

Wszyscy ochoczo śmieszkują na mirko, lecz prawda jest taka, że w większości siedzą tu smutni ludzie. Jedni nie mają dziewczyn, drudzy mają problemy z akceptacją własnej mordy. Niedowartościowane dziewczyny szukające atencji. Przede wszystkim masa samotnych ludzi, dla których mirko jest miejscem, gdzie codziennie spędzają wieczory. Inni, jak ja ostatnio, spędzają całe dni. Modlę się za Was wszystkich, żebyście znaleźli wartościowych ludzi w życiu. Mam nadzieję, że gdy wejdę tutaj za dwa lata, nie będę widział nicków z teraźniejszego okresu
  • 34
@VAPORWAVE: ja tam założyłem konto jak byłem kiedyś pijany żeby tylko dać minusa i nie wiem do tej pory dzie te minusy tylko plusy się wyświetlają do dawania a tak w dupie mam "mirkowanie " kiedyś to nie byla strona że smiesznymi obrazkami rodem z kwejka tylko z caturdejami, cyckami bo wtedy było wykopane, tekstami z basha, skomplikowanym systemem luster i arbuzem 4,5kg.
A rozowe to miały pokazywać cycki albo #!$%@?,
@VAPORWAVE: W sumie też to zauważyłem. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że większość z takich osób, zamiast się wzajemnie motywować, to poklepuje się po plecach i jeszcze głębiej idzie w to bagno, atakując persony, które żyją sobie "zwyczajnie". Niedawno stwierdziłem, że wchodzenie na Mirko nie ma już zbytniego sensu, skoro 80% wpisów są od ludzi, którzy nie lubią życia albo atakują innych. Niestety w zalewie debilnych tekstów w stylu "dlaczego
@VAPORWAVE mam ładną żonę, spoko ryj, niemało hajsu i znajomych w rl, a i tak tu siedzę z wami jak jakiś... moderator #pdk
Co innego ci co muszą, bo mają 15 lat, trądzik, emo problemy, crush do karyny z innej klasy która. nawet nie zauważa ich istnienia i kartówkę z przyry jutro ale ja? Nie muszę, a siedzę. To jest dopiero przegryw... ()