Wpis z mikrobloga

Mireczki, w nawiązaniu do mojego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/28154617/mamuski-ostro-bronia-swojej-grupy-na-facebooku-za-/ stała się rzecz niesłychana! Facebook zablokował grupę "Mamusie z Zielonej Góry i okolice" ZE WZGLĘDU NA DYSKRYMINACJĘ MĘŻCZYZN! Jest jednak sprawiedliwość na tym świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zielonagora #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #pieluszkowezapaleniemozgu #madki #madka #heheszki #humorobrazkowy
Lelkomtu - Mireczki, w nawiązaniu do mojego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/28154617...

źródło: comment_CSyrmejyA2njQFPfjVRUc39SOPpm73Mm.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tylko mi się wydaje że owe 'madki' jakkolwiek s---------e by nie były, powinny mieć prawo do założenia swojej własnej grupy na takich zasadach jakie chcą? Nawet jeśli ma to polegać na zakazie wstępu facetów.


@Lubin: Ale jak nie wpuścisz czarnego do swojej restauracji to idziesz do więzienia.

Albo w jedną albo w drugą stronę a nie że stoimy w miejscu że zabraniać to wolno tylko białym homoseksualnym mężczyznom.

Utwórz sobie
  • Odpowiedz
@Lelkomtu: W sumie, może żeby spojrzały troche na to inaczej, trzeba było zrobić damskie konta i z nich komentować, że w sumie to mężczyźni nie przeszkadzają na tej grupie. Może wtedy, jak zobaczą że jest powiedzmy ze 20 osób którym to nie przeszkadza zmienią zdanie, albo zaczną myśleć?
  • Odpowiedz
@L3gion: już tłumaczę. Karyny siedzą na fb po 10h dziennie, a takie grupy to ich naturalne środowisko. Mogą snuć teorie spiskowe i rąbać dupę każdemu kto do grupy nie należy, bez żadnych konsekwencji - jedyne co je spotyka to poklepywanie po pleckach ze strony ekoleżanek. Mają swój utopijny świat, gdzie tępe cipy bez szkoły są ekspertami od szczepionek, zamachów, katastrof i każdej innej dziedziny
  • Odpowiedz
@Morf: No właśnie ja jestem zdania że każdy na swoim prywatnym podwórku może mieć zasady jakie mu się podobają, z zakazem wstępu murzynów, żydów, gejów włącznie. Problem polega na tym że niektóre osoby tutaj oburzają się z powodu przesadnej poprawności politycznej, a zaraz potem nie mogą wytrzymać ze szczęścia jak to polityczna poprawność dotyka kogoś innego, tylko dlatego że ten ktoś jest po przeciwnej stronie barykady.
  • Odpowiedz