Wpis z mikrobloga

KONIEC COCA-COLI CHERRY SŁODZONEJ CUKREM :(

Ech murki, niedawny wpis użytkownika @haes82 zainspirował mnie, by napisać do Coca-Coli o puszki/butelki ze starym designem, abym mógł dodać do swojej kolekcji. Oczywiście nie mają już takich.

Na drugi dzień pojechałem do sklepu i zauważyłem coś przerażającego: pojawiła się Cherry Zero, ale nie było już zwykłej, słodzonej cukrem. zapytałem o ten stan rzeczy i co się okazało? Wycofują Coca-Colę Cherry i zastępują ją wersją ZERO:

https://i.imgur.com/FVPsRWL.jpg

Zacząłem chomikować starą dobrą Coca-Colę Cherry, tak że jeśli ktoś z #wroclaw lub #tarnowskiegory (wyślę po nią rodzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°)) wie, gdzie dostanę ją jeszcze w litrowych butelkach, proszę dać znać. Natomiast tych, którzy lubią ten napój jak ja (lub trochę mniej) ostrzegam, że niedługo może być już za późno.

Ech, nie wiem, gdzie będę za 5, 10 czy 15 lat, ale wiem, że pewnego dnia usiądę gdzieś i pomyślę „Kiedyś to było, 2017, to były czasy, można było kupić Cherry Coke słodzoną cukrem. Dzisiaj nie ma już czasów, tylko Zero”. SMUTEG :(

Na zdjęciu moje dzisiejsze zakupy z Selgrosa, specjalnie dla nich zrobiłem tam kartę. Pewnie już wielu takich okazji nie będzie.

#cherrycoke #cocacola #tyleprzegrac #gorzkiezale
cherrycoke2l - KONIEC COCA-COLI CHERRY SŁODZONEJ CUKREM :(

Ech murki, niedawny wpi...

źródło: comment_aPsQhsFQb7Nopk93DL1VWOYhkOdSiaQv.jpg

Pobierz
  • 93
@Artur-: @Artur-: sprite zero był w lecie już w tesco. nie przypasował mi
lepszy byłby Schwepes Zero, szczególnie któryś z cytrusowych.
A ostatnio szczerze się zdziwiłem tą zawartością 2g na 100 ml w sprite - wszystko inne ma minimum 6g (a syropy coca cola i pepsi po 10 i więcej)
@cherrycoke2l: Zajebiście. Nie będzie trzeba się zastanawiać gdzie jest z cukrem a gdzie bez i się będzie brało jedyny słuszny wybór - mniej #!$%@? bo bez cukru. A jak ktoś chce z cukrem to sobie może posłodzić xD