Wpis z mikrobloga

@simperium:

i po co taki agresywny tag, skoro to jest zabawne nawet dla katolików? Cierpisz na syndrom gimboateisty,a raczej na jakiegoś katoliko-fobistę, bo Jezus to generalnie związany z całym chrześcijanizmem jest? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Zdejm_Kapelusz: podpisuję się pod tym tekstem, śmiechłem na głos, mimo tego że jestem wierzący i praktykujący ;) Odczytałem ten tag jako atak, chyba że jest inaczej ;)
@simperium: no wlasnie nie wiem kto tu ma kija skoro ty sie spinasz ze tag cie obraza i wszystkich od gimboateisty wyzywasz bez zadnej podstawy i nawet nie wiesz pewnie jakie jest znaczenie tego słowa tylko tak #!$%@? do kazdego kto sie śmieje z waszej niepoważnej sekty
pisane kilkadziesiąt nawet lat po śmierci Jezusa i w olbrzymiej mierze się pokrywają, to raczej jest to argument przemawiający za autentycznością wydarzeń, jakie są w nich opisane


@meres: Konstantyn Wielki wybrał 4 ewangelie (z kilkudziesięciu) które trzymały się jakoś kupy i były wygodne dla utrzymania władzy w cesarstwie. Nawet nie znamy autorów ewangelii które są zawarte w nowym testamencie.
tylko tak #!$%@? do kazdego kto sie śmieje z waszej niepoważnej sekty

@ActiveekHere: no i to jest ten rzekomo wyższy poziom ateizmu nad chrześcijaństwem?
Niby taka "sekta" z chrześcijan, a zaowocowała MILIARDEM wiernych i cywilizacją, w której żyjesz.
Że nie wspomnę o zdobyczach nauki jak genetyka czy "teoria wielkiego wybuchu", których gimboateusze używają jako argumentu przeciw religii chrześcijańskiej, a oba te dokonania są autorsta KLERU xDDDD

Sorry, ale obrazek jest zabawny
@MagnaPomerania: miliard wiernych to tylko 1/7 populacji, poza tym jakie ma znaczenie ile osób w to wierzy, to nie dodaje autentyczności ani w ogóle niczego. gosciu prosze cie sama teoria wielkiego wybuchu nie zaprzecza religii chrześcijańskiej tylko to, że wielki wybuchł nie został wywołany żadną boską interwencją