Wpis z mikrobloga

Wołam zainteresowanych (258) z list Nie ma żadnej neuropy., Trybunalska, Antykomunistyczna!
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @k1fl0w @motorniczy @vrah_ @kyloe @Clear @Kempes @Lukardio @tomyclik @pk347 @JanuszKek @Jade @daj_pan_spokoj @Dziki_wieprz @tony_soprano @falszywy_prosty_pasek @OldFuckinPyroRex @glosnik @sayan @Wykoppeel1230 @miki4ever @chanelzeg @Ofacet @FireDash @Xianist @rebel101 @GordonLameman @baletny @BarekMelka @dlugi_ @syn_admina @PabloFBK @SM89 @GilbertEatingGrape @Ultimator @Sim0n97 @
  • Odpowiedz
@Tom_Ja: Wtedy najpierw musieliby postawić Tuska i Kopacz ;)


@ToloManolo: chyba nie za bardzo rozumiesz jak to działa. Nawet jakby Tusk wymordował 30 milionów ludzi to nadal nie upoważnia to Szydło do łamania prawa, tak samo lini obrony: bo ktoś inny zrobił coś wcześniej i jeszcze nie jest skazany, się nie sprawdzi.
  • Odpowiedz
@Tom_Ja: omg, wałkowane pierdyliard razy.

NIE PUBLIKUJE SIĘ WYROKÓW NIEISTNIEJĄCYCH !!!

@stekelenburg5 Ci to wytłumaczy, bo po jego reakcjach na kulturalne zaproszenia do poważnych dyskusji w tej sprawie przez prawników z wiedzą i doświadczeniem (zawsze chowa sie do nory; ZAWSZE!) widać, ze chyba do niego dotarło i wstyd spowodował w końcu przebicie się resztek RiGCzu do jego główki @Cheater

1/10
  • Odpowiedz
@Tom_Ja: pisiaki od poczatku obrzydzaja ludziom organizacje pozarzadowe, wlasnie po to, by moc miec #!$%@? na ich dzialania. W tym takie jak to.
I niestety dosc skutecznie to robia ;/
  • Odpowiedz
Helsinska Fundacja Praw Człowieka


@Tom_Ja: ale ty wiesz, że ta HFPC to jest taka świetna tylko z nazwy? Zobacz łancuch powiązań i źródeł finansowania, to zobaczysz kto za tym stoi. Wtedy wszystkie działania tej fundacji mają trochę inny odbiór. No chyba, że wiesz i działasz na jej rzecz.
  • Odpowiedz
Zobacz łancuch powiązań i źródeł finansowania, to zobaczysz kto za tym stoi. Wtedy wszystkie działania tej fundacji mają trochę inny odbiór


@_komentator_: A ludzi z PiS sponsorował Soros. Fundacje katolickie dostają teraz kasę na zapewnienie nam bezpieczeństwa. Finanse dziwnie latają.
Co nie zmienia faktu, że pisma są - przecież Soros czy kto tam inny ich nie napisał. Sama Szydło, Kempa i prokuratura za tym stoją, a nie finansujący.
  • Odpowiedz