Wpis z mikrobloga

@Tom_Ja: przede wszystkim TS jest instytucja, ktora nie funkcjonuje, przez to, ze jego czlonkowie wybierani sa przez dana kadencje sejmu (a nie poprzednia, jak w wypadku TK, chociaz jak mozna bylo zauwazyc i to bylo obejsc). Zaden z jego czlonkow nie usadzi ludzi, ktorzy go nominowali :P
@Tom_Ja: ale ty wiesz, że ta HFPC to jest taka świetna tylko z nazwy? Zobacz łancuch powiązań i źródeł finansowania, to zobaczysz kto za tym stoi. Wtedy wszystkie działania tej fundacji mają trochę inny odbiór. No chyba, że wiesz i działasz na jej rzecz.


@_komentator_: Za tym stoi między innymi Jarosław Kaczyński

Członkami Komitetu Helsińskiego byli m.in. jego założyciele Stefan Starczewski, Jarosław Kaczyński, Marek Nowicki i Marek Antoni Nowicki
NIE PUBLIKUJE SIĘ WYROKÓW NIEISTNIEJĄCYCH !!!

@stjimmy: nieistniejących? Wszystko jasne! Wszystkim się przywidziało, że TK coś takiego w ogóle wydało. Można się rozejść.
Zgodnie z zasadą państwa prawa organy państwowe mogą podejmować działania lub zaniechania tylko wówczas gdy maja do tego umocowanie prawne. TK wysłał do KPRM wyrok do publikacji, który musi zostać niezwłocznie upubliczniony w myśl przepisów. Na jakiej podstawie więc ktoś negował prawidłowość tego wyroku?
@Tom_Ja Przed Trybunał? Chyba w Hadze, Strasburgu czy Norymberdze.

PiSmejkerzy gdy będą tonąć to już nie na żarty. Rozliczenie ich to już interes nie tylko nasz na potrzeby krajowej polityki tak jak oni sami wcześniej kreowali z palca wyssany 'audyt' I obiecywali właśnie 'rozliczenie' poprzednich rządów.