Wpis z mikrobloga

Krótki poradnik na temat tego, jak zrobić z gry jeden ze straszniejszych horrorów w dziejach gier.

1. Włącz dowolną grę S.T.A.L.K.E.R.
2. Znajdź dowolne podziemia, czy ruiny fabryki.
3. Wejdź do nich.

Żadne Outlasty, czy inne Amnesie nie dadzą wam tyle wrażeń, co pierwsza wizyta w laboratorium X-18 czy podziemiach fabryki Jupiter, gdzie znajdziesz słoje ze zmutowanymi ludzkimi płodami, z których część jest rozbita, a ich zawartość wesoło biega za ścianą i koniecznie chce się z tobą przywitać, #!$%@?ąc w twoją stronę łapkami zza niedomkniętych drzwi, które ktoś rozumny zastawił czymś ciężkim.

Jeszcze lepsze wrażenia da wam po kilku minutach świadomość, że te urocze stworzonka znalazły jakieś boczne przejście, czy stary tunel i będziesz słyszał jak ciebie okażają. Widział je będziesz tylko przez parę sekund, gdy wybiegną zza rogu czy jakieś dziury. To będą niezapomniane sekundy.

A jak usłyszysz pijawkę i zobaczysz w mroku jej świecące ślepia, gdy włączy tą swoją niewidzialność i zacznie biec w twoją stronę, to najdą cię pytania egzystencjalne w stylu "Czy warto było, #!$%@??", ewentualnie "może to był błąd, że sprzedałem tą strzelbę, żeby kupić wintoreza".

Gdy uświadomisz sobie, że magazynek kałasza opróżnia się zdecydowanie szybciej niż byś chciał, prując serię w miejsce, gdzie powinna być hipoteczna głowa tego co biegnie w twoją stronę, przeżyjesz niezapomniane chwile, zwłaszcza, gdy zobaczysz, że trup, który do tej pory spokojnie leżał trzy metry przed tobą, powoli wstaje i zaczyna przeładowywać swoją strzelbę.

Cóż więcej mogę rzec?

Zapraszam i polecam, Piotr Froncz..., znaczy się ten, no @Lawrence_z_Arabii.

Serio.

#gry #gimbynieznajo #stalker #horror #thriller #heheszki #takaprawda #pcmasterrace
L.....i - Krótki poradnik na temat tego, jak zrobić z gry jeden ze straszniejszych ho...

źródło: comment_Yd6CdGA3kRDHSF2v4ePXMWCoLiHSAL4C.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podziwiam was wszystkich moje nerwy nie podołały za bardzo grania w metro 2033 mimo, że czytałem książki, może to dlatego, że jako dzieciak ściągnąłem demo RTCW i tam po pierwszej misji przeskakiwało od razu na początek drugiego aktu zacząłem chodzić tam po katakumbach i jak mi jakiś zombiak wyleciał to znalazłem się na drugim końcu pokoju ze stanem przedzawałowym
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii #!$%@? xD Ja pamietam jak zrobilem questa na zabicie bloodsuckera (pijawki)przy jakims wiatraku xDDD Jak na mnie to #!$%@? wyskoczylo to z kosy to zabilem bo sie wystraszylem i wciskalem przycisk myszy na oslep xD A druga najstraszniejsza rzecz w tej grze to byly bugi xD
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii W pełni się zgadzam. Ostatnio odwiedziłem moddb żeby jeszcze raz wejść w ten świat i pierwszy raz grałem w CoC czyli połączenie wszystkich części w jeden świat. Polecam trzymać rękę na pulsie bo to baza do świetnych modów.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: przy pierwszym graniu w stalkera myślałem, że to będzie trudny klimatyczny, ale nie straszny fps. Potem wlazłem do x-18. Srałem praktycznie co 5 metrów. Polecam mocarnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Stalker miał spoko klimat, ale IMO nic nie przebije misji w opuszczonym sierocińcu z Thiefa: Deadly Shadows. Nie polecam grać nocą w absolutnej ciszy, jeśli ma się słabe nerwy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie wiem czy ktoś pisał, ale pierwsza pijawa pod Agropromem... Mój stary przyjaciel :) jak pierwszy raz grałem za gówniaka to komputer aż wyłączyłem. A teraz zawsze, choćby to był najbardziej porąbany mod - na niego idę z kosą
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Panieee pamiętam jak pierwszy raz grałem i zupełnie z dupy w całkowitej ciemności snork mi wyskoczył. W tamtym momencie miałem pierwszy zawał [*] Przez 2 dni bałem się do kompa wstać a co dopiero zagrać w Stalkera i wczytać moment w którym mnie to straszne #!$%@?ństwo zaatakowało ( ͠° °)

  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Świetny wpis. I stuprocentowa racja.. Nie wiem kiedy w to grałem ostatnio, chyba w 2010, może 2011. Za każdym razem ten sam strach, i chęć by lokatorzy domu jeszcze nie spali xD. Teraz już na swoim, ale chyba już w to nie zagram ( ͡° ʖ̯ ͡°). Straszy moCno.
  • Odpowiedz