Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam mirki mam taką dziwną sprawę. Mianowicie lekarz przepisał mi testosteron(prolongatum), oczywiście po długim badaniu itp(generalnie ponad pół roku różnych badań i dopiero padła decyzja więc nie martwcie się nie jest to pochopna decyzja). Mam mieć zastrzyk co 2 tygodnie. Moje pytanie jest takie:
-ile ml ma ampułka(chce się upewnić ze dawka jest "mała" dla świętego spokoju) ?
- czego po takiej małej dawce można się spodziewać(zaznaczam ze test mam nisko więc pewnie będzie w granicach normy)
- jakieś protipy ?
-jak wygląda sprawa z strzykawkami ? same igły się kupuje czy za każdym razem full strzykawkę?(na zastrzyk będę chyba chodził to przychodni)
Ogólnie z miłą chęcią przyjmę wszelkie informacje.

#medycyna #mirkokoksy #silownia #leki #sterydy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 17
Do tego jakies owlosienie i masa miesniowa: P


@Annaroth: ktoś na mirko, nie wiem czy nie był to @Kasahara przytoczył badania, że nie ma lub jest niewielka, kosmetyczna różnica w przyrostach masy mięśniowej przy testosteronie w dolnej a w górnej granicy normy, więc podejrzewam, że spektakularnych przyrostów jak na prawdziwym cyklu nie będzie :)
@ErinFadeSonyKomsV: sorry, piszesz debilizmy na poziomie antyszczepionkowcółw, ze aż boli. Hormony są trawione, ewentualna konwersja jest poniżej 5 %, co nie ma realnego wpływu na zmiany na poziomie komórkowym i tyczy to bardziej nabiału aniżeli mięsa. Zalecenie uszczuplonej podaży białka facetowi z testosteronem w dolnej granicy i zwiększenie podaży błonnika oraz tłuszczy nasyconych dobije jego testosteron. Plan idealny. Wstyd mi za takie osoby propagujące weganizm, który dobrze prowadzony jest fajnym systemem
OP: @berti ok ale chyba musze wziac swoje strzykaweczki czy w przychodni zapewniaja ?
@ErinFadeSonyKomsV nawet jesli mieso by tak dzialalo to poziom estro tez mialem sporo zanizony ( nie mialem w ogole, co prawda udalo sie to wyrownac "naturalnie")

@annaroth problemow z samoocena i pewnoscia siebie nie mam, generalnie mam sporo objawow za wysokiego tescia, oprocz ospalosci,slabej regeneracji i niskiego libido. Siła, masa miesniowa owlosienie itp sugeruje inny wynik.

@
@AnonimoweMirkoWyznania: Cześć. Zajmuje się dietetyką, suplementacją oraz trochę treningiem. Niestety nie mam kompetencji, aby tu udzielić porady. Ważne jednak, abyś kontrolował poziom innych hormonów. Dawka wydaje się absurdalnie mała i mam znaki zapytania w głowie czy to bardziej nie zaszkodzi, aniżeli pomóc. Bo on chce Ci walić 200 mg e14d?
@Kasahara Ehh, myślałam, że jeżeli tak powiedział lekarz, to można w to wierzyć ( ͡° ʖ̯ ͡°) rzucasz się na mnie, jak na jakąś zwierzynę od razu. Przykre.
Hormony są trawione? Estrogeny, z tego co wiem, występują też w formie tabletek powlekanych. Lewoskrętna tyrozyna chyba też. Jak to jest?
Nie napisałam, że ma ograniczyć białko, tylko mięso. Btw, jaki wpływ ma białko na produkcję hormonów płciowych? Testo i
@ErinFadeSonyKomsV:

W większości są trawione; dlatego np. testosteron podaje się domięśniowo, a oralnie można co najwyżej wspomóc cykl. Dodatkowo ciężko porównać jest czysty hormon, do mięsa, w których są go śladowe ilości, np. 1/1000 dawki, z której 5 % ulegnie konwersji co daje nam 1/20000. Całkowicie nieistotna liczba. Jeżeli chcesz się tej logiki trzymać, to pamiętaj, ze więcej fitoestrogenów jest np. soi (x3 tyle co w mięsie) a także w innych
OP: @Kasahara no chyba tak , zastrzyk (pytanie ile w zastrzyku dlatgo pytalem ile ma ampulka bo chyba ampulka na zastrzyk)co 2 tygodnie po 3 zastrzyku kontrola hormonow i wywiad jak reaguje i byc moze wtedy jakas zmiana dawki. Na recepcie jest (10 amp. DS 1x1)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Limonene}
@AnonimoweMirkoWyznania: wystarczy poszukac ulotki w necie. ampułka ma 1ml, zapis 1x1 oznacza, że dostaniesz jedną całą ampułkę w zastrzyku. dawka w takim preparacie wcale nie jest "absurdalnie mała". kupujesz ampułki w aptece, idziesz z nimi do przychodni,a oni igły i strzykawki mają sami, własne. no chyba że nie, to powiedza, by do następnego zastrzyku masz kupić swoje, ale raczej nie będą ryzykowac, że kupisz złe igły na przykład :)
@AnonimoweMirkoWyznania: osobiście nie miałem kontaktu z testosteronem, ale mój dobry kumpel bierze od pewnego czasu. Co prawda nie jako lek, lecz jako anabolik no i mogę Ci tutaj przytoczyć kilka efektów ubocznych, które od razu rzucają się w oczy:
-bardzo mocny wzrost zarostu na twarzy i plecach
-pryszcze na twarzy i plecach
-zmiana głosu na niższy
-zmieniły mu się trochę rysy twarzy, szczęka mocniej uwydatniona, ale może być to też kwestia