Wpis z mikrobloga

Kolejny sukces #mirekszukazony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tym razem mirabelka, która się ogłosiła (już ogłoszenie jest zdjęte od wczoraj) chciała zostawić wiadomość dla mirków, więc wrzucam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cześć! Powiem wam, że wypok to najlepsza aplikacja randkowa a #mirekszukazony znacznie to upraszcza.


Na początku sceptycznie podeszłam do całej zabawy, nie nastawiałam się na Bóg wie co. Jeszcze przed zgłoszeniem napisałam do jednego chłopaka spod tagu, umówiłam się z nim, ale gdzieś w głębi duszy czułam, że to nie to, nie ta pora i nie ten moment.


Przemyślałam sprawę, stwierdziłam, a co tam, sama się zgłoszę. I bam. Napisało do mnie kilku bardzo fajnych Mirków, cieszę się, że mogłam ich poznać bo to naprawdę fajne ziomki. Pozdrawiam Mirków szukających żony z Warszawy!


I wiece co? Napisał do mnie w końcu taki jeden Mireczek. I mam wrażenie, że znam go sto lat. Świetnie nam się rozmawia - na żywo i w necie, lubimy te same rzeczy, mamy podobne charaktery. Wizualnie też sobie odpowiadamy, żeby nie było, że liczy się sam charakter #pdk. I wiecie co? Wszystko przyszło bardzo swobodnie. Nie było pytań typu Q&A. Po prostu. Jeżeli z kimś się dobrze czujecie to takie rzeczy przychodzą same.


Nie zrażajcie się! Ja już prawie zrezygnowałam, ale ktoś napisał do mnie w najmniej oczekiwanym momencie.

Ludzie są różni, raz na wozie, raz pod wozem, w końcu się uda. Na pewno nic na siłę!

I pamiętajcie, na każdego jest nisza ( ͡ ͜ʖ ͡).Uszy do góry!


@nika_blue @kwasnydeszcz @LeVentLeCri

#samotnosc #milosc #ogloszenie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #tfwnobf #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski
wypoksmieszneobrazki - Kolejny sukces #mirekszukazony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tym razem mirabe...

źródło: comment_5LtRXMglfzApupPRX5oP1n4aHXMZJkgZ.jpg

Pobierz
  • 26