Wpis z mikrobloga

Mirko, mam takie zapytanie do was; czy moge pozostawic samochod na miejscu oznaczonym na czerwono ?
Jest to Chocimska 14a / Olszewska - #mokotow #warszawa #prawo #strazmiejska #parkowanie

Pytam się ponieważ dostałem pismo od SM.. Wykroczenie niby 6/11 dostałem polecony 20/11.
Chcialem zadzwonic do swojego TU - ale infolinia jest tylko do 18 (mam informacje prawna w TU)

dodatkowo, nie mam polskich prawa jazdy ( ͡º ͜ʖ͡º) , tylko samochód jest na mnie.
Dzięki za pomoc
źródło: comment_ZHec4jjZUI9AqdPJJdmCwgjaplZ6RWP4.jpg
  • 15
Masz znaki gdzie jest początek parkingu.


@soosh071: te znaki to akurat są postawione dlatego, że tylko za wyznaczone miejsca można pobierać opłaty parkometrowe.

@Account_executive: wezwanie na pewno za skrzyżowanie, masz zresztą zapewne wypisaną dokładną podstawę na kwicie.
@Szumnie w przypadku skrzyżowania typu "T"?
@soosh071 czy nie jest czasem tak co nie jest zakazane przez prawo jest dozwolone?

Nie mowie E źle stoję, alez cholera, parkuję tam od dobrych piecu lat i dzisiaj miałem takiego zonk jak dostałem pismo.. Dodatkowo jest to ulica jednokierunkowa o małym ruchu drogowym więc mogę stać po lewej stronie..
@kokosanki okej, dzięki za pomoc! Wyślę pismo ze ja użytkowalem samochód chociaż nie pamiętam czy akurat wtedy ja kierowalem czy znajomy który ze mną jeździ.

Ważne że nie biorę udziału w loterii pod tytułem wymień punkty na rower ( ͡° ͜ʖ ͡°) są plusy posiadania zagranicznych prawa jazdy..