Aktywne Wpisy

lubie-sernik +9
Zastanawia mnie fakt, że niektórzy przeżywają rozstanie z partnerem przez kilka lat.
Jak to możliwe, żeby po takim czasie nadal tęsknić czy żałować, że związek się skończył?
Przecież to jest nienormalne chyba.
Co myślicie?
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #badoo
Jak to możliwe, żeby po takim czasie nadal tęsknić czy żałować, że związek się skończył?
Przecież to jest nienormalne chyba.
Co myślicie?
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #badoo
kaholko 0
Faceci jak ona wam sie podoba ? Kobiety co myslicie o takim stylu? Te brwi, usta, rzesy, piersy, makijaz, ubor itd. Ocencie jej wyglad i styl
źródło: 1000003425
Pobierz




źródło: comment_mK8Rr46GiO2MeMsc98ztVrOYUuIg5Pb3.jpg
Pobierz@RemigiuszGr
Dziękuję <3
źródło: comment_OeIvYwBquGIlBBfP7huoDhfGfzvqp8Jb.jpg
Pobierzźródło: comment_9YRzuHGccJvM4A5hqCu0B0uxffqQl65b.jpg
PobierzP.S. Jest śliczny :D
Swoją drogą - gdzie takie menu jest?
mam ten sam motyw ;)