Wpis z mikrobloga

Ile najkrócej pracowaliście w nowej pracy? Ja trzy dni jak pojawił się jakiś śmieć supervisor który mi zabronił odejść od biurka żeby pójść do toalety mówiąc że nowy jestem i mam trzymać XD powiedziałem że on mi może potrzymać i żeby złożył za mnie wypowiedzenie. W sumie do dziś nie wiem co z tym fantem zrobiono bo wyszedłem stamtąd jak stałem ku uciesze innych pracowników XD

#pracbaza #praca #pytanie
  • 283
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@furia_narasta: najkrócej to pracowałam w firmie, która zaprosiła mnie na rozmowę, wszystko ok, od ręki mnie przyjmują, następnego dnia byłam na szkoleniu, na którym dowiedziałam sie, że mój menadżer jest chujkiem, więc wyszłam. Ergo nawet nie zaczęłam pracy xd
  • Odpowiedz
@furia_narasta: 2 dni w MarcPol, kierowniczka taka odważna że nie umiała mi nawet tego powiedzieć i wysłała jakiegoś typa, rok później upadła cała sieć tych sklepów xD
  • Odpowiedz
  • 22
@furia_narasta półtora miesiąca w call center. Mimo, że zarobki fajne, to robiłem wszystko byleby nie gadać z ludźmi xD więc chowalem się po kiblach. Nie dość, że klneli przez telefon, to współpracownicy dużo starsi, nie lubię mówić nieprawdy
  • Odpowiedz
@furia_narasta: Kiedyś zatrudniłem się w firmie budowlanej jako kierowca. Gdy przyszedłem w pierwszy dzień okazało się, że jestem też budowlańcem, który kładzie kostkę brukową w nowo powstającym komisariacie. S----------m stamtąd po pierwszej godzinie nikomu nic nie mówiąc.
  • Odpowiedz
  • 1205
@furia_narasta 4h w pewnej piekarni w UK, nikt nie wiedzial po co tam jestem, nawet ludzie ktorzy kazali mi przyjsc do pracy xD poprzekladalem troche bulek i poszedlem do domu.
  • Odpowiedz