Wpis z mikrobloga

#pizza #fitnessboners #obiadek #pytaniedoeksperta #pytanie #rozowepaski #mirabelkopomusz
Jak to jest, że wpierdzielam pizzunię średnio 3 razy w tygodniu a dalej jestem takim maleństwem? Od teraz możecie mi zazdrościć, że mogę się objadać bez konsekwencji a Wy nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
benzynkaa - #pizza #fitnessboners #obiadek #pytaniedoeksperta #pytanie #rozowepaski #...

źródło: comment_pDPbe4MotZDx2BbEAFmAyvsXnpdumTFO.jpg

Pobierz

czy pizza jest zajebista?

  • najlepsza w galaktyce 78.6% (293)
  • jak można lubić jeść to świństwo?! 21.4% (80)

Oddanych głosów: 373

  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@benzynkaa: Nie muszę zazdrościć, bo mógłbym jeść pizzunie 8 razy w tygodniu, popijać shakami i nic by się u mnie z waga nie ruszyło. Nie jestem suchy, waga raczej w normie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@dziekuje: gwarantuje CI, ze jak zjesz 8x pizzunie z szejkami, a do tego bedziesz jadl normalnie to przytyjesz. Chyba, ze pizza i szejk to twoje jedzenie na dzien, to wtedy nie.
  • Odpowiedz
@dziekuje: zrob to na wlasny koszt, a ja ci uloze diete i zobaczymy czy dzienna nadwyzka 2k (powiedzmy ze powinienes jesc 2200kcal dziennie) po tygodniu nie ruszy ci wagi. 2000 x 7 = 14k kcal, to powinno dac ok +1 do +2 na wadze.
  • Odpowiedz
@milvanb: Jak będę miał trochę więcej czasu to wtedy może się zdecyduje, jadam głównie na mieście, ostatnio często delegacje, więc ciężko byłoby mi się ogarnąć. Ale skoro układasz diety to się jeszcze do CB uśmiechnę.
  • Odpowiedz
@dziekuje: jesli rzeczywiscie, bedziesz na nadwyzce 2k dziennie (a to oznacza, ze jak pracujesz fizycznie to dzienne zapotrzebowanie bedzie wyzsze niz to co wyzej napisalem) i nie bedziesz tyl, to naprawde wyslij probke DNA do Hollywoodu. Chyba, ze jestes w 1% spoleczenstwa, ktore maja problemy.
Nie mozna byc na nadwyzce wysokiej i nie przytyc. Jak cos to zapraszam. ;)
  • Odpowiedz
@benzynkaa: Proszę nie łykajcie tego shitu, użytkownik benzynkaa z-----ł/ła zdjęcia mojej znajomej z portalu społecznościowego i się pod nią podszywa. Sprawę zgłosiłem.
  • Odpowiedz
@benzynkaa ja już 3 różowe musiałem wymienić bo się roztyly jak po 10 latach małżeństwa w przeciągu jednego roku a pizze jem z różowymi dosyć często ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ps. Włoska a nie jakieś tłuste placki ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz