Wpis z mikrobloga

@pogop: mi tylko tego że w środku nowe mercedesy/bmw/audi i wiele innych aut skrojonych na rynek europejski są o wiele lepiej dopracowane wizualnie i przede wszystkim przodują w jakość wykończenia.
  • Odpowiedz
mi tylko tego że w środku nowe mercedesy/bmw/audi i wiele innych aut skrojonych na rynek europejski są o wiele lepiej dopracowane wizualnie i przede wszystkim przodują w jakość wykończenia.


@mr_car: zgadza się, gdyby mi zrobili wygodniutkiego, fanie skrojonego peugeota z pokrętłami a nie tabletem i parametrami jak tesla, to brałbym jak popierdzielony. Generalnie francuzy są mega ergonomiczne, a sterowanie klimą, radiem itp, to jednak wolałbym mieć standardowo rozwiązane.
  • Odpowiedz
  • 0
@pogop Widziałem kiedyś prezentację chyba Nissana Leaf, który miał całą paletę dźwięków do wyboru. Ustawili jakiś muscle car i brzmiał jak stara V12 xD
  • Odpowiedz
@pogop: Do biznesu fajne rozwiazanie, do normalnego uzytkowania #!$%@? poki co i przez nastepne parenascie lat przynajmniej. Pojedzie sie w jakis plener, festiwal itp i bedzie szukac po wioskach ludzi, ktorzy dadza podlaczyc auto do gniazdka. xD
  • Odpowiedz
@khurghan: tutaj nie chodzi o to zeby przejechac na jednym baku, ale spaliniaka to zatankujesz w dwie minuty, a jak ci sie tesla rozladuje to bedziesz gnil pod gniazdkiem, o ile bedzie gniazdko
  • Odpowiedz
@pogop: a gdyby tak zrobić auto z wyjmowaną baterią w kilka sekund. Jedziemy na stację, wymieniamy baterię na nową naładowaną i jedziemy dalej, bez tracenia czasu na ładowanie. Takie punkty na start przy autostradach, ekspresówkach i najważniejszych krajówkach gdzie auto musi być cały czas w ruchu.
  • Odpowiedz
a jak ci sie tesla rozladuje to bedziesz gnil pod gniazdkiem, o ile bedzie gniazdko


@Miecz12: a wiesz, że w spalinówkach też się kończy paliwo i czasami trzeba dymać z baniakiem na pieszo? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale co ciekawe, mi się jeszcze nie zdarzyło...
  • Odpowiedz