Wpis z mikrobloga

  • 999
Zostawiłem buty na siłce. Spieszylem się i nie wrzuciłem do torby. Zostały pod ławką. Godzinę później już ich nie było xD Miały prawie 3 lata, były trochę styrane i j----y po treningu. Nowemu posiadaczowi życzę żeby sobie ten głupi ryj r------ł xD
Teraz tylko czekać na black friday (òóˇ)
#mikrokoksy
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wazzzup wcale nie są bardzo styrane, faktycznie trochę śmierdzą, ale już kupiłem nowe wkładki. Szkoda, że na tą siłownie ich nie założę, ale na orlik jak znalazł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wazzzup: mialem podobna sytuacje. spytałem grzecznie pań sprzątaczek czy pod koniec dnia nie zostaly opisane przeze mnie buty. okazalo sie, ze tak i ze są u nich w "biurze rzeczy sprzątniątniętych". odebralem zgubę.
  • Odpowiedz
@Wazzzup: kurde, kiedyś zostawiłem na siłowni buty za cztery stówki i zorientowałem się dopiero w mieszkaniu, a że było to już po 23, to siłka zamknięta i nikt tam nie odbierał telefonu. Przyszedłem dopiero za dwa dni i buty leżały w tym samym miejscu. Dodam, że była to kibicowska siłownia, w której biło się teścia w szatni i ogólnie chodziło dużo trochę podejrzanych osób. Wydaje mi się, że w takiej
  • Odpowiedz
@Wazzzup: dlatego kocham moją osiedlową piwnicę, tam k---a ci nawet 2 złote oddadzą jak zobaczą że Ci wypadło przypadkiem, nie mówiąc słuchawkach czy jakiejś garderobie, która zawsze czeka podpisana :) pozdrawiam przy okazji wszystkich cieplutko
  • Odpowiedz
@Wazzzup: jaka silka? jakaś osiedlówka, sieciówka tania może? w StepOne słyszałem że kradną ale tam prawie obsługi nie ma i 69zł karnet
Teraz w fabryce formy ćwiczę i nie słyszałen o kradzieżach, pewnie te 140zł odstrasza rumuństwo
  • Odpowiedz