Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? czy różowe mają jakiś honor? xD Była taka jedna z którą świrowałem od pewnego czasu i wszystko szło dobrze, znajomi się pytają czy my już para itp. Do czasu kiedy przylazł mój kumpel Alvaro, laska wstała momentalnie ode mnie i zaczęła do niego podbijać. Ja go wziąłem na bok i mówię o co chodzi, on spoko nawet jej nie dotknę, zbiliśmy pionę i ja sobie poszedłem bo byłem sytuacją #!$%@?, znajomi się zorientowali o co chodzi i też sobie od niej poszli. Mija tydzień ta laska się do mnie odzywa czy się spotkamy, ja piszę, że mam plany już i nie ma opcji. To co robi ona? Wydzwania do moich ziomków szukając towarzystwa, oczywiście żaden nie odebrał i siedzieliśmy w sobotę i zastanawialiśmy się wtf. Swoją drogą tacy kumple to skarb( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja #!$%@? czy różowe mają jakiś honor? xD


kobieta? honor?

Była taka jedna z którą świrowałem od pewnego czasu i wszystko szło dobrze, znajomi się pytają czy my już para itp. Do czasu kiedy przylazł mój kumpel Alvaro, laska wstała momentalnie ode mnie i zaczęła do niego podbijać.


może
  • Odpowiedz
I po co odzywa się do moich znajomych skoro to moi znajomi i imprezowali z nią ze względu na mnie, a nie na nią? xD


@Kiedys_Mialem_Fejm: A co ma siedziec jak mysz pod miotłą i do nikogo sie nie odzywać?
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm tacy kumple to skarb. Jak ja się raz rozstalem z różowym to akurat poklocilem się po kilku dniach czy tam tygodniach z dwoma, myślałem, że dobrymi, kumplami. Ci od razu do niej zaczęli pisać, że chcą się spotkać :D a różowy mi to przesłał, żebym zobaczył, jakich mam zajebistych kumpli ( ͡° ͜ʖ ͡°) była okazała się bardziej ok od tych #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm

Swoją drogą tacy kumple to skarb


A Ty pies ogrodnika.
Skoro Ty jej już nie chcesz, to co Ci szkodzi żeby inni skorzystali. To że nie chciała Ciebie, to znaczy że już nikogo nie może mieć? Nie jest Twoja własnością. Jak ktoś ją chce, to niech se bierze.
  • Odpowiedz