Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? czy różowe mają jakiś honor? xD Była taka jedna z którą świrowałem od pewnego czasu i wszystko szło dobrze, znajomi się pytają czy my już para itp. Do czasu kiedy przylazł mój kumpel Alvaro, laska wstała momentalnie ode mnie i zaczęła do niego podbijać. Ja go wziąłem na bok i mówię o co chodzi, on spoko nawet jej nie dotknę, zbiliśmy pionę i ja sobie poszedłem bo byłem sytuacją #!$%@?, znajomi się zorientowali o co chodzi i też sobie od niej poszli. Mija tydzień ta laska się do mnie odzywa czy się spotkamy, ja piszę, że mam plany już i nie ma opcji. To co robi ona? Wydzwania do moich ziomków szukając towarzystwa, oczywiście żaden nie odebrał i siedzieliśmy w sobotę i zastanawialiśmy się wtf. Swoją drogą tacy kumple to skarb( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EdekMoczygeba: #!$%@? jak zwykle stado baranów nad interpretuje, żeby tylko pasowało do ich wersji

Dziewczyna za każdym razem odzywała się pierwsza do mnie, zabierałem ją do kina, jeździłem po nią, zdarzyło się, że broniłem ją przed gościem, starałem się i ona o tym dobrze wiedziała. Dla znajomych byliśmy już praktycznie parą bo tak to wyglądało dopóki nie poznała mojego kumpla gościa 11/10, wtedy momentalnie się na mnie #!$%@?ła bo hehe
  • Odpowiedz
@Yehezkel: troche to zakrecone. zapraszac dziewczyne do kina ale nie zapraszac jej do lozka? no to kreci dziewczynie w glowie i pokazuje ze nie jest zainteresowany, sam sie frendzonuje.
zalezy jak dlugo sie znaja, jesli tydzien to ok.
Zreszta, robcie jak chcecie. oby sie wam wiodlo.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: nie bierz kumpli na bok, tylko wal jej ignora. Bez konfrontacji, zlych emocji. Cale jej otoczenie to zauwazy. Nie lataj za nia, nie zapraszaj szmat do kina. Kompletny outcome independence. Nie tylko bedziesz mial na szyi jej kolezanki, ale tez pozycja w stadzie idzie up.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm mówisz, że odezwała się do Ciebie dopiero tydzień po tym jak uderzała do Alvaro? Oznacza to, że Alvaro sobie przez tydzień pouzywal i tyle z Waszego przybijania piateczki.

Kumpel, brat, szwagier, kuzyn.. Każdy z nich jeśli ma tylko sprawnego pisiora i okazję, to raczej zastanawiać się dwa razy nie będzie.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: niestety u niektórych nigdy to nie przechodzi. Moja "znajoma" (koleżanka mojej dziewczyny) ma już prawie 40 na karku, #!$%@?ła swoje małżeństwo i ze 3 inne. Właśnie się rozstaje z gościem którego poznała pół roku temu, 3mieś temu była z nim w ciąży (ale poroniła) i planowali ślub śmiertelnie w sobie zakochani, a dziś on ją wkurza bo jednak mniej zarabia niż myślała, nie chce na nią wydawać a ona
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: Kobieta? Honor? Otrząśnij się biały rycerzyku. Kobiety nie mają absolutnie żadnych zasad. Umieją tylko stwarzać pozory, że je posiadają, tzn. potrafią się doskonale maskować, bo boją się społecznego ostracyzmu i napiętnowania.
  • Odpowiedz