Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam 17 lat i już chyba zaczynam się godzić z tym że zwyczajnie nikogo sobie nie znajdę. Kompletnie nie umiem rozmawiać z kobietami sam na sam bo zaczynam się stresować przez co nie potrafię wymyślić jakichś żartów i pewnie wychodzę na jakiegoś creepa. Najbardziej mi jednak smutno gdy widzę jak koledzy mają już za sobą seksy i to często w wieku 15 lat albo wcześniej a ja nigdy nawet się nie całowałem. Zaczynam już tracić nadzieję tym bardziej że przez to że powstał internet kobiety mają jeszcze większe wymagania które to spełnić jest coraz trudniej.
#przegryw #zwiazki #tfwnogf #gorzkiezale #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki mam 17 lat i już chyba zaczyn...

źródło: comment_nQuvKKRQMXoerroGsjCwUeSChak6S0ca.jpg

Pobierz
  • 184
@AnonimoweMirkoWyznania: zajebiście śmiesznie to wygląda z perspektywy kogoś znacznie starszego. Jesteś jeszcze gówniarzem, patrzysz na to wszystko przez pryzmat tego, że twoi kumple zaruchali i rzekomo są przez to lepsi. Oczywiście jeszcze najgorszy internet i laski, które podobno przez dostęp do niego mają coraz wyższe wymagania.
Zejdź na Ziemię, zwal sobie i zajmij się nauką, znajdź sobie jakieś zainteresowania.

Kompletnie nie umiem rozmawiać z kobietami sam na sam bo zaczynam się
OP: @2phonepiotrus: Nie nazwałbym organizacji która robiła te statystyki przy współpracy z WHO organizacją z dupy.
@Redesekrator: Tylko że ja nie pokazuję tego że ten brak mi jakoś doskwiera xD Mam też zainteresowania ale co z tego skoro mało którą kobietę interesują. Więc nie spuszczam się nad tym że nie mam a zwyczajnie czasem mnie dopada taki smutek bo wiem że za kolejne 17 lat będę w identycznej sytuacji
AnonimoweMirkoWyznania - OP: @2phonepiotrus: Nie nazwałbym organizacji która robiła t...

źródło: comment_yVGWy3zfvmtGKFEeNVP1DX3Ey0Xczgc7.jpg

Pobierz
@AnonimoweMirkoWyznania: 17 lat to jest nic.
Nie obraz się, ale Ty to młodzik jesteś straszny wiec skreslanie życia w tym wieku jest nieco niepowazne.
Milosc znajdują ludzie nawet w podeszłym wieku.

To, że koledzy mają pierwszy raz za sobą nic nie znaczy.
Ty chcesz znelezc kogos, z kim możesz zbudować fajny związek, czy po prostu moc uprawiać seks?
Bo wbrew pozorom to nie jest to samo, choć się oczywiście łączy.
Widać
@AnonimoweMirkoWyznania: Przestałem się tym przejmować bo każdy mój znajomy był w takiej samej sytuacji nie zależnie od rocznika (od 1993 do 1999) i dałem sobie do zrozumienia, że nikt oprócz Ciebie i ewentualnie drugiej osoby nie daje #!$%@? o to czy jesteś prawiczkiem i jakie masz doświadczenia.