Wpis z mikrobloga

@SzaraSara:Za okrzyki usun konto to Ty uciekniesz z przedziału, a jestem śmieszek poza kontrolo, więc bym się bał na Twoim miejscu( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie, jeszcze nikt mnie z tgv nie wyrzucił( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@harry-potter Jak na razie spokój, zdarzają się pijane patole, awanturujace sie babcie, codziennie coś nowego. Przychodzi mi do głowy na ten moment trochę creepy akcja z wczoraj. Mianowicie wydaje panu bilet i resztę, widzę ze mój blond włos gdzieś się tam zaplątał, zabieram go i przepraszam. A ten, że go zatrzyma "na pamiątkę".Bez cienia żartu w głosie tylko z dziwnym wzrokiem na mnie.
  • Odpowiedz
  • 1
@jmuhha Właśnie jestem na kursie na kierownika pociągu, prestiż i tytuł na całe życie xD
Lubię tę pracę, czasem męczą ludzie i wstawianie o 2 czy 3 w nocy.
  • Odpowiedz
@SzaraSara: to głupio, mądre pytanie.

Jak to jest, jak np pociąg jedzie z Poznania do Szczecina - to jako konduktor mieszkam w Poznaniu, wsiadam, jadę do Szczecina i tego samego dnia wracam innym do Poznania? xD Czy jadę do Poznania śpie w Szecinie i wracam jeszcze jakoś inaczej?
  • Odpowiedz
  • 0
@jmuhha 12 h możesz sobie krążyć, zaczynasz i kończysz zawsze na swoim oddziale. W KD to akurat bardzo krótkie trasy do 200 km średnio więc jezdzisz kilkoma pociągami i trasami podczas zmiany.
  • Odpowiedz